Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok. Mit csináljak,...

Szűz vagyok. Mit csináljak, hogy ne menjek el hamar az első szexnél?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt és közeledik az első alkalom. Ő is szűz, nekem már voltak kisebb kalandjaim, barátnőmet viszont én vezetem bele ezekbe. Hogy csináljam, hogy az első szex jó legyen és ne legyen vége percek alatt?

2015. máj. 12. 15:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%
En ha először voltam vagy vagyok előtte kivertem hogy utánna lassabban menjek el...persze szűz esetèben nem biztos hogy el lehet sütni de èn voltam mar hogy előtte leszopta rám magam aztan utánna lassú hosszú hegedülès volt mert másodszor lassabban megy el a polgàr..A mostani barátnőm eleve leszop nyitásbol hogy utánna hosszú verèbhajsza legyen...ha ez nem megy kimèsz valami ürüggyel es ki ered a farkad lefejel a tultengö energiàdat... Csak jol oblitsed le a makkodat aztan utánna harcra fel második menet lehet hosszú
2015. dec. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem èrtem.....meg hivsz egy lànyt sexelni....az első sexnèl nem akarsz el menni. Egyszerű ne menj el .....eleve micsoda dolog lehívni valakit Ex elmenni ....hova akarsz menni ha ott van a làny nàllad? Elmennèl moziba vagy egy masik lánchoz? Egyszerűen nem értem mert maradj a Szegeden ha el hívtak es ne mászkálj el hanem foglalkozz a vendéggel ne azon agonizalj hogy elmész vagy nem mèsz el ...menj el otthonról ha nem lessz vendèged mert nem szép hogy el hívod es akkor azt mondod hogy el kell menned ..eldobom az agyam micsoda emberek vannak elhivjanak a csajt es elmegy otthonról vagy azon gondolkodik hogy elmenjen de nem akar elmenni ..értelmetlen egy kerdezès
2015. dec. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Törók Bálint válasza:
12-es Hú de gyökér vagy ember!!
2016. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Nagy_Manitu válasza:

Hoki

Hoki

Maszti

ès peszre gyakorloni s gyakorlni!:))

2016. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!