Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 vok szűz lassan féléve...

14 vok szűz lassan féléve járok a barátommal. Nagyon szeretem. Gondolkoztam már h lefexem vele. Az lenne a kérrdésem hogy óvszerrel jobban fáj mint óvszer nélkük és kellemetlen ha óvszerrel teszi be?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18:49 vagyok: Megkönnyíti a behatolást (kiégett képcsöves képernyőn nehéz írni...)
2010. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

15 waok/L

2éve járok a pasimmal,és nemfekudtem le vele,mer korainak érzem! ha neked fél év elég ahoz hogy tudd hogy vele szeretnéd akkor csak tessék!kúrasd meg magad jool!

2010. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
9%
komolyan mondom... annyira idegesit... hogy valaki irja hogy 14... akkor már egyből le kell szólni h még korai? mért akartok mindenkiből frigót csinálni? már őszintén... mindenki érzi h ő hány évesen akarja... szal a kérdésre válaszoljatok ne arra hogy hány évesen kéne...
2010. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
mien szó már az Kurasd meg magad cöh... különben nem mindenki ugyanakkor érik.
2010. febr. 25. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!