Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 lány vagyok (szűz), a...

15 lány vagyok (szűz), a barátom is 15 (szűz), nagyon kívánjuk egymást, de ha vele vagyok akkkor akarom a szexet, ha meg bele gondolok a jelenléte nélkül aggájaim vanna. Szeretkezni szeretnék, de félek, hogy valamit elrontok. SOS!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommmal mind a kettönknek ez lesz az első. Rajta sokszor látom, meg mondja is, hogy szeretne velem eggyütlenni,de csak úgy hogy nekem a legjobb legyen. Azt mondta amikor pettingeltünk, és már majdnem ott tartottunk, h az ovszert is használhattunik volna, hogy ő azt akarja, hogy a legszebb élmény legyen nekem, és tervezzük meg közösen a tökéletes alkalmat.

Az aggodalmaim abban, hogy mennyi idős vagyok, és hogy fogom neki a legjobb élményt nyujtani ki is merülnek. Viszont a vér és a "fájdalom" miatt nem izgulok, mert tudom, hogy figyel és vigyáz majd rám, hogy kellemes legyen.

Kérlek kedves válaszolók segítsetek, hogy ne féljek a dologtól.


2010. márc. 11. 15:26
1 2
 11/11 anonim válasza:

Hmm... Ismerős helyzet. Velem is ugyan így volt, de aztán megbeszéltünk egy alkamat, egy estét, csak nekem veled szemben annyival volt másabb, hogy én anyummal, meg ő is anyujával mindent előre megbeszélt. Az időpontot úgy értettem, hogy megbeszéltük hogy mikuláskor átjönnek, és hogy akkor valamelyik este. Véletlen, de komolyan véletlen, Dec. 6.-án, hajnalban volt meg az első!! XD

A lényeg annyi, hogy nagyon élveztük, kissé ügyetlenek voltunk, ugyanis, kb 3-4 órán át tartott, de a végén mindkettel elmentünk. Nekem fájt, nagyon is, az első 3 alkalommal, utána elmúltak a fájdalmak. Neked sem kell izgulni. A lényeg, hogy élvezzétek, de a legfőbb, hogy védekezzetek!!!

És végül, szerintem butaság várni azzal, hogy 16 éves korodban mond el a szüleidnek, hogy ekkor történt meg!! Hidd el, nagyot csalódnának benned, és se nekik, se neked/nektek nem lenne az jó. Legalább is szerintem... Sok sikert!! (:

2010. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!