Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22-es csapdája?! Izgulok, nem...

22-es csapdája?! Izgulok, nem áll fel, parázok, majd teljes összeomlás.

Figyelt kérdés
Lényeg az, hogy 2 különböző barátnőmmel próbáltuk már petting után, és mikor odajutottam, hogy na beteszem lelankadt, ezen felhúztam magam, utána már fel sem állt, és ezen még jobban beparáztam. Tudom, hogy el kéne lazulnom, nem parázni, de még nem sikerült. Ötlet? Hogy másszak ki ebből? (próbáltuk kevés piát, meg én is igyekszem de nem tudom miért, izgulok :S)
2010. márc. 15. 10:41
 1/7 anonim válasza:
100%

Ja ja ja.Nem vagy egyedül.Én 27vagyok de ha egy új lány van az életemben és jön az első szex....nos nálam ez a sztori mindíg lejátszódik.De nekem mindíg csak az első lkalommal.Utána már a többi megy magától. :-))))))

Ez sokmindennel lehet öszefüggésben.

Pl:Nem vagy kibékülve a péniszed méretével és azon kattogsz h a lánynak elég lesz-e,vagy egyszerűen szeretnél neki nagyon jó élményt szerezni és túlgörcsölöd dolgot,stb. millió dologtól lehet.Gondold át h szerinted ez mitől van a problémát csak saját magadnak tudod megoldani.Sok sikert hozzá.

:-))))))))

2010. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%

Nekem is volt ilyen...


HÁHÁ, csak vicceltem, egy igazi férfinak mindig feláll, ha kell!

2010. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

előzővel ne törödj!Gyökér..Ez elő fordul mindenkivel!Próbáljatok dumálni előtte, hogy minden kétséged el szálljon.Hátha az segit:)Nekem is volt ilyen de akkor sikerült életre keltenem a nagyfőnököt:)Csak gondolj arra, hogy egy szép csinos kis csaj van előtted és nehogy-már most beégj előtte:)Ja és nekem még a gumitol is le szokott lankadni.

És az előjátékot meg huzzátok a végsőkig..:)


Remélem segítettem!

2010. márc. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
32%
A 2.válaszadó meg valószínű nővel sem volt még.Hiszen ez amolyan nyílt tittok h szinte minden férfi életáében van olyan h bizony csütörtököt mondd.
2010. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) már ott tartok hogy félek mikor átjön, hogy mi lesz ha megint égek. :S
2010. márc. 15. 12:16
 6/7 anonim válasza:
95%

Nekem is volt hasonló és nekem a köv. módszer segített. Beszéljétek meg a lánnyal, hogy egy ideig semmi szex. Így megszűnik az az érzés, hogy teljesítened kell. (plusz amit nem lehet azt mindig jobban akarja az ember:) Kérd meg, hogy izgasson fel a legváratlanabb szituációkban, de soha ne menjetek a végéig! Ha véletlenül nem megy éppen, vagy munka közben begörcsölsz és lelankad akkor álljatok meg, nem kell erőlködni. Egy-két hét és úgy veted rá magadat mint vietnámi csüngőhasú a moslékos vájúra!:D:D Ha meg megtört a jég akkor menni fog minden mint a karikacsapás.:)


Sok sikert!

2010. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ma átjött barátnőm és igen!! :d spontán, de sikerült :D minden rendben volt :D
2010. márc. 15. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!