Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23éves vagyok, és még szűz....

23éves vagyok, és még szűz. Olyan cikinek érzem. Főleg a mai világban legtöbben már 15évesen elvesztik a szüzességüket. Olyan rosszul esik, hogy körülöttem, már senki se szűz. Ciki 23évesen szűznek lenni? Írjatok, köszi.

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 11:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy gáz vagyok,de érzelmileg annál több.
2010. márc. 17. 19:09
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem gáz kedves kérdező az, hogy még szűz vagy. A kreténekkel pedig ne foglalkozz. Legalább nem ment rajtad végig egy hadsereg és nem használt ki egy barom sem.

Senki nem kurv@zhat le és hidd el amikor majd házasodni kell sokkal jobb helyzetbe kerülsz( ha most vesztenéd el akkor is házasságig max 2 fiú lesz az életedbe nem pedig 25) mint az úgymond használt nők. Légy rá büszke.

Férfiként bátran kijelenthetem, hogy az úgymond vagány lányok max jók néhány numerára, de feleségnek egy sem kellene főleg annyi fiú után egy ilyen hulladék, kiélt nő se legyen a gyerekeim anyja.

26/F

2010. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy:-)Örülök,hogy még van normális férfi,aki így gondolkodik.
2010. márc. 17. 19:50
 14/16 anonim válasza:

23/F

én is még szűz vagyok, régebben elég félénk voltam, de mostmár nem, de most mindig dolgozni vagyok, még hét végén is (kétszer több a fizetés mint egy gyárban). Nem mintha nem birnák befizetni egy menetre, de nem akarok. Ismerek egy pár csaly aki már 15-16 évesen elvesztették, most vagy 19 évesek, de már annyan átmentek rajtuk hogy megvannak bélyegezve hogy k...ák (persze a hátuk mögött). Ezt csak te tudod, ha nem akarod hogy lenézzenek, akk mond azt hogy már nem vagy, azt ők ugyse tudják, hacsak nem irod a homlokodra :) .

2014. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki nyugi
2017. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
9 év eltelt. 32 évesen hogy állsz?
2019. ápr. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!