Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Rosszul esett, de mégis úgy...

Rosszul esett, de mégis úgy érzem én vagyok a hibás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 és 19 evesek vagyunk. egy éve együtt:) boldogan, hol lent hol fenn:) mind a ketten szüzek vagyunk. én az elején is azt mondtam hogy nem fogom elsietni a dolgot. És azt mondta tökéletesen megérti, és az a fő, hogy nekem jó legyen, mert Ő bármeddig vár:) persze eltelt azzóta egy csomó idő, és már ismerjük egymást, minden téren. tegnap elmerülten beszélgettünk és szóbakerült a dolog. hirtelen rákérdeztem, hogy "ejisze szégyelled, hogy még szüz vagy" hirtelen kifutott a száján, hogy "még nem"...tudom h mostmár beadhatnám a derekam, de valami visszatart, talán anyum neveltetése vagy nemtudom...pedig néha belemennék...máskor nem...mi a véleményetek? olyanok irjanak akik nem leszólni akarnak. köszi, üdv
2008. szept. 11. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem baj, hogy idáig vártál/vártatok az első alkalommal. Ugyanakkor a hormonok (főleg a párod esetén) lassan lehet, hogy tényleg megkívánják, hogy szexuálisan egy következő szintre lépjetek. Ha kívánod őt és azt gondolod, hogy nem bánnád meg, ha neki adnád a szüzességedet, akkor a megfelelő pillanatban már lehet, hogy meg lehetne tenned. Ugyanakkor ez csakis a te/ti döntésed kell, hogy legyen. Nem szólhat bele sem a nevelés, sem bárki...
2008. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Hülyeségnek tartom, hogy valaki neveltetési okokból tartogatja a szüzességét, ahhoz semmi köze senkinek, csak neked. 18 éves vagy, egy éve van egy kapcsolatod, bőven ideje van h végre normálisan is együtt legyetek. És ez nem derék beadás, a lánynak jobb mint a férfinak.
2008. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
40%
A szüzességből státuszszimbólumot csinálni hülyeség.Szerintem minél később,annál nehezen.Én már nem is emlékszem rá,hogy milyen volt,de arra igen,hogy utána megkönnyebbültem.Az igényes és testileg-lelkileg kielégítő szexuális élet nem a szüzesség elvesztésével kezdődik.De csak úgy tudsz megérni rá,ha gyakorlod:)
2008. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Hú, előttem lévőnek totál riszpekt, ezt megjegyeztem :)
2008. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...hát az utolsó előtti válaszával azért nagyon nem értek egyet, de ez is egy vélemény. azért nem vagyok a hive annak, hogy minél előbb minél hamarabb, csak essünk túl már rajta...ez nem mami rossz levese amit hamar megeszek s kész. legalábbis nekem többet jelent. és a páromnak is.
2008. szept. 11. 14:15
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor add oda a barátodnak a szüzességed,amikor jól esik. Amíg nem vagy benne biztos,hogy eljött az ideje, addig félni fogsz, és ha félsz, sokkal kellemetlenebb lesz az élmény,aminek egyébként nagyon jónak kéne lennie.Attól mert fáj, még lehet nagyon jó élmény.Ha szeret,még vár rád egy kicsit.Más féleképpen is ki tudjátok elégíteni egymást.De azt tanácsolnám,hogy mostmár ne húzd sokáig.Eddig a párod kedvezett neked azzal,hogy nem sürgetett, és lehet hogy úgy érzi,hogy mostmár neked is adnod kéne valamit :S Nehéz eset.

Lehet,hogy azért félsz,mert nem pettingeltetek még eleget? Ha eleget csinálnátok,szerintem már te is jobban vágynál a dologra.Így testileg és lelkileg is nagyon jól fel lehet készülni az elsőre :)

2008. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi:) nemhinnem, hogy azért, mert elég jól ismerjük már egymás testét:)

egszerűen talán attól félek hogy valami megváltozik...van bennem egy rakás mivan ha...

2008. szept. 11. 14:55
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Szex közben felejtsd el az agyad. Csak tönkreteszed a kapcsolatodat és a szexuális életedet.
2008. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Semmi nem fog megváltozni benned, énis ettől paráztam annó. Egybként 1 éve húzod a srácot, és még húzni is akarod... ez elég durva sztem. Eddig várt rád aztán bejelented hogy "ejnyemégse" ez sztem nem fair, de mind1.

Én az első alkalmam után azt mondtam a srácnak, hogy ő elvette az én szüzességemet én pedig az övét. És ha így nézed a dolgot akkor tökjó.

2008. szept. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. szept. 12. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!