Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hibás, rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás, rosszul gondolom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal heti 2-3 szor találkozunk.40 km van köztünk de van kocsink. Mindketten dolgozunk de vannak olyan napok mikor mindketten szabin vagyunk hétköznapokon is.Én ezeket a napokat vele tölteném de ő van mikor bár tudja hogy mindketten itthon leszünk mégsem mondja hogy találkozzunk. Kicsit zavar mert ilyenkor sokszor én mondom hogy hadd menjek el, vagy találkozzunk. Nem hiányzom neki annyira?
2011. máj. 10. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
biztos nagy a szabadság vágya. hát, kérdezd meg tőle, hogy ez miért van...
2011. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mióta vagytok együtt?
2011. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
5 hónapja
2011. máj. 17. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!