Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Rosszul esett, de mégis úgy...

Rosszul esett, de mégis úgy érzem én vagyok a hibás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
18 és 19 evesek vagyunk. egy éve együtt:) boldogan, hol lent hol fenn:) mind a ketten szüzek vagyunk. én az elején is azt mondtam hogy nem fogom elsietni a dolgot. És azt mondta tökéletesen megérti, és az a fő, hogy nekem jó legyen, mert Ő bármeddig vár:) persze eltelt azzóta egy csomó idő, és már ismerjük egymást, minden téren. tegnap elmerülten beszélgettünk és szóbakerült a dolog. hirtelen rákérdeztem, hogy "ejisze szégyelled, hogy még szüz vagy" hirtelen kifutott a száján, hogy "még nem"...tudom h mostmár beadhatnám a derekam, de valami visszatart, talán anyum neveltetése vagy nemtudom...pedig néha belemennék...máskor nem...mi a véleményetek? olyanok irjanak akik nem leszólni akarnak. köszi, üdv
2008. szept. 11. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor tedd meg amikor Te szeretnéd. Igenis van köze a nevelésnek a dolgohoz. Van aki egy bulin részegen veszíti el...ez ne nevelés kérdése lenne? Engem is hasonlóan neveletek és én és a párom is lassan egy éve várunk a dologgal, de nálunk a párom szerint nekem kell eldönteni. Minket lányokat kicsit érzékenyebben érint a dolog. Manapság minden lány csak "szétteszi a lábát" az első olyannak aki szembejön. Mikor elkezdtünk járni a párommal apukám azt mondta, hogyha 1évet képes várni rám a szex-ben akkor mindenre képes lesz értem. Nem azt mondom hogyha 5hónap után lefeküdtem volna vele ne szeretne, de tény hogy 1év az 1 év... Nem gondolod hogy itt lenne az ideje? Nem lenne gyönyörű élmény mindkettőtöknek? És mi változna? Ha pettingeltetek vagy más módon kielégítettétek egymást akkor mivel lenne más ha lefeküdnél vele? Ha szereted akkor ennyi idő után nem hinném hogy megbánnád ha megtennéd. De ez is csak egy vélemény. Mindenestere a Te a döntéseden múlik az egész. Üdv
2008. szept. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm kedves utolsó válaszadó:)
2008. szept. 15. 22:03
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 18 évesek voltunk másfél évet vártunk..ha télleg ilyen jól megvagytok és már egy éve jártok akkor szerintem nincs okod félni:D Ha ennyit várt biztos szeret téged..én is nagyon féltem,de a sex csak még jobban összehozott minket..az első nem is annyira szexuális élmény volt hanem olyan meghitt annyira jól esett h végre teljesen eggyütt voltunk:D

2008. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
koszi:)
2008. okt. 27. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!