Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nekem 3 ujjam is befér a...

Nekem 3 ujjam is befér a hüveyembe akkor már valószínűleg nemvagyok szűz? (még fiúval nem voltam)

Figyelt kérdés

és ha mélyebre dugok fel valamit akkor az fáj ez miért van?

lécci ne cikizz -.-"


2010. márc. 20. 20:57
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
73%
A szabály szerint ha 4 ujjad befér, akkor már nem vagy szűz. Ha még csak 3 ujjad fér be, még szűz vagy!
2010. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

te minden komentbe eztírod xD

sztem te is azvagy

mert te nekem nagyon gyanús vagy xD

2010. márc. 20. 21:00
 3/22 A kérdező kommentje:
21:00 mert van egy ien szabály ?
2010. márc. 20. 21:01
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
attól függetlenül hogy hány ujjad meg mennyi minden megy fel a hüvelyedbe még szűz maradsz addig amíg nem vagy fiúval...max a szűzhártyád szakad át.
2010. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
addig vagy szűz amíg egy fiú ki nem próbál. addig lehet bármilyen táh és bármekkora görögdinnyét feldughatsz, de szűz maradssz.
2010. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
93%
De az vagy. Én is csináltam magamnak három ujjal, hogy kitáguljak amikor már hónapok után sem sikerült szexelnünk a barátommal. (első alkalom) Utána is fájt, és érezhető volt, amikor átszakadt.
2010. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
A szüzesség nem anatómiai dolog.Akkor nem vagy már szűz,ha lefeküdtél egy fiúval.Gondolom adottság,hogy ennyire tág vagy.Ha pedig valamit mélyebbre dugsz fel,az nem csak neked fáj,az mindenkinek fájna.Persze az sem mindegy mit és mennyire.Egy spray-s flakon pl összesem hasonlítható egy pénisszel vagy egy banán vagy mittomén mikkel próbálkoztál. :)
2010. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Csak doki tudja megmondani hogy ép e a szűzhártyád. Gondolom szűz alatt arra célzol, hogy még ép a szűzhártya, mert amúgy azt jelenti hogy túlesett az első aktuson, ezt csak érdekességként mondom. Vannak olyan nők, akiknek annyira rugalmas a szűzhártyájuk, hogy csak szülésnél "szakad el". Na, nekik nem hogy 3 ujjuk átmegy rajta, de egy egész gyerek is!
2010. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Értem de pl.

a barátomnak 19 cm-es

és félek hogy fájni fog mert nagyon nagy van neki :/

2010. márc. 20. 21:06
 10/22 anonim ***** válasza:
89%

Értem,hogy félsz az első alkalom elött.Mindenkinél másmilyen az első aktus.Van,akinek fáj és van,akinek nem.A fájdalom sem egy elviselhetetlen nagy kín,inkább egy szúró és feszítő érzés.Ha a párod óvatos,gyengéd és tényleg kellően nedvesedsz,akkor nem lesz rossz.Ne görcsölj ezen,mert sokat számít,hogy az adott percben el tudsz-e lazulni.

Azzal,hogy mindenfélét dugdosol magadba még nem leszel okosabb,hogy ez a pároddal is ilyen lesz-e.De ezek a valamik fertőzést is okozhatnak és megsértheted a méhszájadat is.Nem lehet megelőzni és biztosat mondani arról,hogy milyen lesz az első szex,még akkor sem,ha tényleg tág vagy.Csak nyugoj meg,lazíts és élvezd,hogy a párod szeretget. :)

2010. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!