Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én gondolom, hogy a...

Csak én gondolom, hogy a szüzességemet akár a férjemnek is adhatom?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és eltudom magamról képzelni, hogy a szüzességemet a férjemnek adom. Ez a mai világban furcsának számít, nem is oly rég ez volt a természetes. Erre szokták mondani, hogy, de mi van ha nem illenek össze a felek az ágyban. Bocsánat, de mégis mi nem illene össze?
2008. szept. 13. 14:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Extrém nagy farok nagyon szűk puncival, és kis farok túl tágas puncival nem illik össze. Ezt már a kámaszutrában is megírták.
2008. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem furcsa amit gondolsz. Inkább az a furcsa, hogy ezt miért nem tartják egyesek tiszteletben. Én 18 éves vagyok, és szintén szűz. Nem tartogatom magam a férjemnek de van egy barátom (szintén 18 éves) szeretjük egymást és mégsem történt még meg pedig már egy éve együtt vagyunk. Már minden barátnőm átesett rajta, és sokszor tettek már ránk megjegyzést, de nem érdekel. Nem értem a mai fiatalságot. Itt is olvastam, hogy vaalki 16 évesen már cikinek tartja hogy szűz és egy egyéjszakás házibuliban akarja elveszíteni? mi történik a világgal? Az olyan lányok mint mi már sajnos egyre kevesebben vannak, legalábbis úgy veszem észre, pedig szerintem ez a normális. És én sem igazán értem hogy mi nem illik össze...Ha szerelem van nem hinném hogy bármi probléma lenne a szexuális élettel. Az már megint egy újabb kérdés hogy hol találsz erre megfelelő partnert? mert valljuk be egyre kevesebb a korunkbeli srác aki szintén igy gondolkodik. Mindenesetre szerintem ne keseredj el vannak még akik úgy gondolkoznak mint Te és szerintem erre büszkének kell lenni.
2008. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A szüzesség őrizgetése nem gáz, sőt, tisztelnivaló dolog abban az esetben, ha az illetőt nem a félelem, gátlás, tiltás, stb. motiválja (és amúgy meg szétveti a vágy), hanem a szabad döntés, elhatározás, az, hogy a saját elvei mellett kiálljon. Van olyan barátnőm, aki 22 évesen még szűz, és olyan is, aki 24 éves koráig tartogatta, és a nagy szerelmének "adta". Mindkettő szép, okos nő, és nem azért őrizgették ennyi ideig, mert nem kellenek a pasiknak! Dehogyisnem, de van bennük annyi méltóság, hogy olyannal feküdjenek össze, aki valóban tiszteli, szereti őket, és persze ez kölcsönös. Ez a valaki lehet akár a férj is. Ne hagyd magad befolyásolni.

Bár én azt nem tartom szerencsésnek, hogy az első szexre az esküvő után kerüljön sor. Az összeillés elsősorban nem méretileg lehet problematikus - azért ez az eset igen ritka, a vagina igen tágulékony, ha arról van szó; hanem az igények, stílusok, elvárások szintjén, meg hogy kinek hol vannak a szexben a határai. Azért ezeket a házaság előtt nem árt feltérképezni. Persze a felek menet közben alakíthatják egymást valamilyen szinten, de ez olyan drasztikus szerintem nem lehet. Ha pl. valaki szexmániás, és napi kettőt igényel, nem fogja azt alkalmazkodásból heti 2-re csökkenteni, jó szívvel legalábbis nem.

Üdv

Hypathia

2008. szept. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Furának nem fura csak nem praktikus.Mondjuk 17 évesen én se voltam megveszve a szexért.Majd kialakul nálad is.

Az össze nem illést csak akkor tudod meg,amikor már volt olyan,h egy pasival borzalmasan rossz volt.Én találkoztam már ilyennel,pedig minden másban még a másik gondolatát is ki tudtuk találni.Viszont volt olyanban is részem,h mint tűz és víz,és mégis fergetegesen jó volt vele hemperegni.Egyik kapcsolat sem lett túl hosszúéletű.Az lett a férjem,akivel megvan a lelki és a szexuális egyensúly.Nos és,amikor vele megismertük egymást a falat tudtuk kaparni,ha 1-2 napig nem tudtunk együtt lenni.Egyszerűen akkora volt a szexuális vonzás,h nem lehetett nem észrevenni.Azóta kicsit meghiggadtunk,és családot alapítottunk,de még mindig van 1-2 gyerekmentes hét,amikor újra átéljük az első hónapok vadulásait.Ez így van jól.Egy egészséges kapcsolatnak része a szex.

Ehhez mind hozzátartozik,h nem baj,h 17 évesen nem így gondolod.Ahhoz,h így tudj vélekedni az agyadnak is fel kell nőni a szexhez.Én is bőven elmúltam 17 mikor érdekelni kezdett,de komoly gyakorlásba csak 19 évesen kezdtem:)

2008. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre a válasz egyszerű: az igények és az elképzelések ami nem biztos h összeillik. Igaz, hogy nem a szex a legeslegfontosabb dolog a világon, de az tény, hogy a legtöbb válás ezzel van kapcsolatban. Ami aztán később más problémákra is kivetődik. Ezért nagyon oda kell rá figyelni, és ha nincs mákod és olyannal házasodsz össze, akivel később kiderül, h. egyáltalán nem egyezik az igényetek, szívás... A szex az igazi szerelem beteljesülése, nem konkrétan a házasságé. Jön, amikor jönnie kell. Persz ki hogy fogja fel a dolgot...
2008. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

BÁRMI adódhat, amiben nem illetek össze. Akár olyan is, ami nem szex...

És előfordulhat olyan is, hogy ha a férjeddel jössz rá először, hogy mennyire jó a szex, és akár egy kicsit is elhidegülsz tőle - máshol keresel (és találsz) majd vigasztalást. Ne mondd azt, hogy ez nálad lehetetlen - nem ismered az akkori önmagad és a szex erejét.


Én azt mondanám, hogy a szex terén tényleg várjál. Addig, amíg megtalálod az arra érdemes férfit. És - HA a szex is jó vele - AKKOR gondolkodjatok a házasságon.

2008. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Szép dolog ha úgy gondolod, hogy a férjednek tartogatod magad...de ez közel sem biztos, hogy úgy lesz ahogy most gondolod. Lehet jön egy írtó aranyos fiú, akibe úgy belezúgsz, hogy csak na...és egyszer csak megtörténik a dolog, anélkül hogy tervezed vagy sem, és lehet az a fiú nem fogja megkérni a kezed...fiatal vagy még ahhoz, hogy ezt így kijelentsd-majd a férjednek-!!

Az hogy nem illenek össze a felek szexuálisan nagyon könnyen előfordulhat, hisz vannak kapcsolatok amik pont azért érnek véget mert, úgy érzik a másik nem tudja megadni azt amire vágynak, és akkor üt be a krach.

Akkor kerülhető el a baj, ha vagytok mindketten annyira inteligensek, hogy ha vmi baj van, akkor nyugodtan meg tudjátok beszélni a dolgokat...el lehet mondani, hogy mi az amire vágysz és kiprobálni. Egy kapcsolatnak nagyon fontos része a kommunikáció, ezt ne felejtsd el. Csak olyan társat válassz magadnak akivel úgy érzed jó beszélgetni, és ami fontos: lehet is, szégyenlösködés nélkül.

2008. szept. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, csak nehogy vallás, nevelés vagy szorongás fogjon vissza.

Miben lehet nem összeilleni?

- méretben (ld. első válasz)

- vérmérsékletben (havi egy vagy óránként egy?)

- kalandosság (csak missziósban, ágyban, éjjel, vagy a konyhaasztalra dobva?)

- perverziók, fétisek (szerepjáték, latex, pisikaki, vér, amit el tudsz képzelni)


Persze azt mondják, hogy a méret nem számít, de ezt csak az mondja aki nem volt még olyannal, hogy nem érzett semmit, vagy a méretkülönbség fájdalmat / sérülést okozott. Azt is mondják hogy kompromisszumra lehet jutni a mennyiségben (de akkor az egyik fél kielégítetlen lesz, a másik pedig kényszerből csinálja, ami elhidegüléshez, feszültségekhez vezet). Persze egy visszafogottabb embert is rá lehet venni dolgokra (csakhogy az extrém fél szürkeségben érzi magát, és elunja, míg a másik kényszerből csinálja). A perverziókról le lehet mondani a szerelemért (de attól a perverzebb vágyai még nem szűnnek meg létezni, s ez elfojtásokhoz vezet).

2008. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 évesen vesztettem el a szüzességem, és egyáltalán nem bántam meg. Azzal a sráccal tettem akivel mai napig együtt vagyok és szándékozom is majd hozzámenni. 8 hónap után feküdtünk le egymással, ő még tovább is hajlandó lett volna rám várni, de már a hév nem hagyott nyugodni. S bár az első alkalom nem mondható leányálomnak (én nagyon véreztem),el sem képzelhettem volna jobbat, figyelmes volt, gyengéd...Sajnálom hogy ma már nem így gondolkodnak a tizenévesek, tisztelet a kivételnek:)
2008. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon helyes hozzáállás. Ne kufircolj össze-vissza mindenkivel mert később ha megtalálod az igait neki hogy fogod elmondani a múltbéli hibáidat? Nagyon megbánod ha szerelem nélkül teszed a legelsőt...Manapság szinte az összes lány hagyja hogy megszexeljék őket még akkor is ha nem is élvezik a dolgot igazából, és 14 év fölött nem találni szűz lány! (előbb találsz olyan lányt aki vízen tud járni)

nagyon örülök hogy van még manapság ilyen hogy vki 17 évesen szűz.

Minden tiszteletem a tiéd.

Szerelem nélkül ne tedd, nagyon meg fogod bánni később.

2008. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!