Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok erről? Vélemények?

Mit gondoltok erről? Vélemények?

Figyelt kérdés
van egy lány szeptemberbe jött az osztályba és ugy kezdődött h elkeztük egymást piszkálni persze jo értelembe és a végén egyre jobban joba lettünk meg elég sok mindent elmond nekem szinte mindent nekem mondja el gondjait msn en amit én csak akk tapasztaltam eddig ha volt bnőm akk ő mondott el nekem ilyen dolgokat meg volt csávoja és észrevettem h mikor vele van és én ott vagyok körülütte akk a csávo hiába ölelgeti szinte nem is érdekli hanem akk is mindig probál hozzám szolni a mutkor is utánam futott ott hagyta a gyereket ...msn en is elég sokat szoktam vele beszélni a mutkor vmi 6 orát beszéltem vele egyhuzamba és a végén mindig csak a sexről beszélünk... és azt mondta ami engem nagyon meg lepett h simán eljönne hozzánk egy hétvégére ott is aludna meg le is feküdne velem csak van barátja és nem akarja se velem se mással megcsalni hanem előtte ugyis dobni fogja .... meg olyanokat kérdezett hogy mi lenne ha együtt aludnánk ha télleg eljönne hozzánk....stb most 2 hete szakított a barátjával és suliba is olyan helyeken érünk egymáshoz amit 2 barát nem csinál... vmelyik nap meg kicsit összevesztem vele msn en és nekem ugy jött le hogy azért mert még mindig nem volt köztünk semmi olyan vagyis erre célzott...mi a véleményetek erről csak sexelni akarhat vagy akár vmi komolyabbat is?
2010. ápr. 4. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Dugd meg jól, de ne bízz meg benne. Ez nem való másra. A barátját is kihasználja, úgyhogy ne várj tőle sokat.
2010. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az lehet de én jobban ki tudom használni mint ő engem az biztos...:)

am a pasijával 2 honapig volt együtt és nem feküdtek le meg semmi se volt csokon kivül ezt ő mondta....

2010. ápr. 4. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Már bocs,de elég nagy ribanc lehet:S

2010. ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fiatalság...

Téged akar. Ennyi. Komám ezen nincs mit ecsetelni. A csaj beléd esett mint ló a gödörbe. Én nem sokat várnék a helyedbe.


üdv

2010. ápr. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
ejcsd teherbe
2010. ápr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
egyetértek tanult kollégáimmal:D
2010. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
esze sincsen dúgd meg jól!
2010. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
minél hamarabb tűzd nyársra, különben csak elveszti az érdeklődését. Ne legyél ekkora nyúl! Félsz a p*nától??
2010. ápr. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!