Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a távkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a távkapcsolatokról? Valaki aki táv. Kapcs. -ban él? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Abban élek, és nagyon jól működik. Nem megyünk egymás agyára, ha találkozunk őszintén örülünk egymásnak. Őszinték a csókok, ölelések. Ő London, én pedig Győr. Havonta egyszer, vagy nagyon ritkán kétszer eltöltünk pár napot.
2011. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
csak vagy 50x megcsaljátok egymást :D
2011. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
távkapcsolatban élek nem csaljuk egymást,sszeretem nagyon, hetente találkozunk, mindig örülök ha újra vele lehetek, nekem csak ő kell >.<
2011. okt. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt már úgy, hogy valaki nézte a TV-t a szomszédban és áthallatszott? Hallotál hangfoszlányokat, de még a hang se volt az igazi, kép pedig semmi?

Na ilyen a távkapcsolat. viccen kívül. Nem együtt éltek, hanem néha találkoztok, , mint a távoli rokonok, vagy szkájpon, meg fészbúkon néha írtok néhány nyomorék, értelmetlen sort egymásnak, és közbe elhiszitek, hogy ma is "együtt voltatok".

Akik meg itt dícsérik, azok ahhh..., inkább hagyjuk.

2011. okt. 6. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Én 2 és fél évig voltam távkapcsolatban, azóta már együtt élünk. Nagyon jó volt, minden találkozásnak varázsa volt, egész héten a hétvégéket vártuk. Igaz, voltak olyan napok, amikor azt éreztem, hogy bedilizek, de nagyon megérte :). És nem csaltuk meg egymást :).
2011. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem működhet. Nekem több barátnőm is távkapcsolatban van, ki rövidebb, ki hosszabb ideje. Én voltam is több mint 2 évig és jelenleg is abban vagyok, nekem ez tetszik igazából. Este beszélünk, napközben mindketten tesszük a dolgunkat, suli, tanulás. Néha borzasztóan nehéz, de nem volt választásunk, vagy ez vagy semmi....és akkor már inkább ez.
2011. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia kedves Kérdező:)!

Nem lakok olyan messze a páromtól autóval körülbelül fél óra az út (talán másnak ez nem távkapcsolat lenne), de mégis mivel 15 éves lány vagyok (decemberbe töltöm a 16-ot) így a szüleim nem engedik a találkozást csak két hetente(tavaly 3 hetente találkozhattunk/de volt hogy eltelt 4-5 hét is a tanulás miatt, meg amiatt, hogy elfoglaltak voltunk nagyon). De már 1 éve együtt vagyunk. A párom 17 éves lesz. Vannak kisebb viták, de nagyon szeretjük egymást. Minden nap beszélünk interneten keresztül. Nem ugyan az, mint egy rendes találkozás nyilván,de kibírható. Nehéz, de kibírjuk egymásért. Aki lelkiekben nem tartja magát elég erősnek inkább nem javaslom. A jó dolog benne, hogy a következő találkozásnál eszméletlen örömöt vált ki az emberből(belőlünk legalábbis), amikor végre összebújhatunk és megölelhetjük egymást. Nekem ugye ott alvásról még nincs szó, mivel 16 leszek és a szüleim még nem engedik így 2 hetente is úgy találkozunk, hogy reggel 10-től este 9-ig vagyunk együtt. :)

2013. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!