Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátomnak nem én voltam az...

A barátomnak nem én voltam az első, nekem viszont ő. Az ő elsőjét ismerem, és tudom, hogy megbánta, mert nem is szerette a lányt. Nagyon rossz érzés nekem, hogy nem én voltam neki az első. Ez csak nálam van így? Abnormális vagyok? L/15 L/16

Figyelt kérdés
Mikor tudom, hogy annyira szeret engem. Abnormálisnak tűnhetek, de sokszor kiakadok ezen. Nagyon rossz érzésem van ezzel kapcsolatban.
2010. ápr. 5. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
előbb volt egy ugyan ilyen fiusba. olvasd el.
2010. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andrewka ***** válasza:
100%

Komoly önértékelési problémád vannak.

Ne a korábbi kapcsolataival törődj hanem azzal h most veled van.

2010. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el annak a fiúnak a kérdését,akinek ugyanez a gondja,meg a válaszokat is.Magadban keresd a hibát,és tanulj meg bízni magadban!A jelenben kell élni,és nem a múltban.
2010. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem sok embert aggaszt ez a probléma. Erre csak az idő az orvosság, egy két év után az ember tovább lép ezen.
2010. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit őszintén szeret az ember, akkor ki nem szrja le, hogy előtte ki volt stb stb? Szerintem ne foglalkozz ilyesmivel. Betegség féltékenynek lenni egy, a kapcsolat létrejötte előtti dologra.
2010. ápr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
meg tudnátok adni a linkjét annak? mert nem találom:S
2010. ápr. 6. 23:07
 7/7 Norcyy válasza:
Én se voltam az első a barátomnak. Elmondta, hogy ő a diszkóban veszítette el, de akkor még nem is ismertük egymást. Mondta, hogy megbánta, nem is beszél róla. De azt is közölte velem, hogy ha tudja , hogy engem rá egy évre megismer, akkor várt volna.. mégse tudom a mai napig se túltenni magam ezen a dolgon.. érzem , hogy ezt már csak én fújom fel ennyire, és nem lenne szabad ezen rágódnom, mert már a múlt.. és végülis ha azt nézzük, nekem se ő volt az első, mégse szólt érte sose... rossz érzés nekem is..de rájöttem, hogy el kell ezt fogadnom és túl kell tennem magam rajta, mert csak magamnak ártok vele, meg a kapcsolatunkat teszem tönkre.
2013. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!