Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz érzés! Mit tegyek ellenne? L/15

Figyelt kérdés
1 hónapja szakított velem a barátom msn-en, az indoka az volt hogy: ő már csak barátilag szeret, írtam hogy élőben beszéljük meg, de ő nem akarta... Azután beszéltünk néha facebookon, de már régóta nem ír, párszor láttam a családjával rám se mert nézni. De rosszat álmodtam, az volt az álmomban, hogy azzal a csajjal hetyeg aki régebben megakarta szerezni őt, azért is van valóság alapja az álomnak hiszen a gimiben osztálytársak lesznek. Tudom, hogy nem érdemelt meg, de még is rosszul esne, hogy ha együtt látnám őket. Mit tegyek ez ellen?
2011. aug. 27. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ég világon semmit, egy évig jártam egy sráccal, aztán szakított. Már nem szeret. Befordultam én is egy cseppet, de már kicsit sem érdekel, azóta boldog vagyok a mostani barátommal 11 hónapja. :)

Felejtsd el, teljesen felesleges foglalkozni vele.

2011. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csukd be a szemed!
2011. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző 50 kérdésedhez nem érkezett elég válasz?
2011. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én segíthetnék rajtad ha gondolod!;)

Csak ha merész csajszee vagy!:P


10/L

2011. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"tyrael válasza:


Én segíthetnék rajtad ha gondolod!;)

Csak ha merész csajszee vagy!:P


10/L"


:D 10???? Mit akarsz te 10 évesen kedves tyrael???

Neki inkább egy olyan pasi kellene mint ÉN!

Kedves 15/L írje gy privát üzenetet! :) Szia

2011. aug. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!