Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azért nem figyelt rám, mert...

Azért nem figyelt rám, mert nem szeret? :S Elvesztettem a szüzességem,5perc után azt mondtam állj, mert nagyon fájt. Nem is foglalkozott vele, h nekem az az első. Nem kérdezett semmit, h jó-e, h fáj-e. :S

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 21:20
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Akkor ez egy egoista barom. Hagyd ott. Később se lesz jobb... Süket fülekre találtál, ennyi. Fontosabb számára az élvezet, mint te...
2010. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
pedig már volt 4 lánnyal is... ő törődős típus minden téren, kivéve ebben...:S
2010. ápr. 8. 21:25
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj mig nem késő!!

Ez egy barom aki nem szeret téged tiszta szivből!

2010. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Velem is így volt...nem is érdekelte, hogy nekem ő az első és óriási fizikális fájdalmat okozott nekem. Nem fog javulni, és nem lesz vele jó a szex! Tönkreteheti a kapcsolatotokat.
2010. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát már ott tartok, h kidobom.. ugye mondtam neki ezt a dolgot, h nem volt vmi figyelmes, stb. és ezen besértődött, azóta nem is kezdeményezett, csak én. azóta 2x feküdtünk le, de az sem tartot tovább 5 percnél, mert nagyon fáj, és nem képes változtatni:S
2010. ápr. 8. 21:31
 6/14 anonim ***** válasza:
mikor fáj egy ollóval csapd le a kukiját:D
2010. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát ez nem olyan vicces... :) sajnos...
2010. ápr. 8. 21:33
 8/14 anonim válasza:

Akkor a btod 1 nagy Barom*arc aki cs magával törődik Kapja beeeeeeee amiért ilyen Bun*kó volt!!


Hagyd ott a fenébe!

2010. ápr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

De miért ilyennek adtad oda a szüzességed? Csak voltak jelei, hogy nem figyel rád. Ezt meg nagyon meg is fogod bánni, hogy így történt.Arról nem is beszélve, hogy most már lelkileg is ragaszkodsz hozzá. Ne engedd, hogy manipuláljon. Én már aznap dobtam volna a francba :)


picuuri*

2010. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nemhiszem h elveszi a szüzességed ki, és kidobod:D

meg am is úgy jönne le, h csak addig kellett, még meg nem b*szott....


am másban figyelmes, már írtam, csak ilyenkor állat

2010. ápr. 8. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!