Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 vagyok, a barátom 16. Két...

15 vagyok, a barátom 16. Két hónapja vagyunk együtt. Korai lenne az "Első"?

Figyelt kérdés

Ő már nem szűz, én még igen, és elég egyértelműen le szeretne feküdni velem. Nagyon szeret, én is szeretem őt, csak félek a környezetemtől, hogy ribancnak bélyegezne meg, ha lefeküdnék vele, és főleg attól, hogy én is annak tartanám magamat.

Egy hónap múlva leszek tizenhat. Mi legyen? Azt hiszem, le szeretnék vele feküdni.


2010. ápr. 11. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akkor meg ha ennyire biztos vagy benne miért vad idegeneket kérdezel, akik nem látnak bele a kapcsolatotokba. És igen életkorilag még fiatal vagy hozzá, de ez egyéni szubjektív vélemény, és csak az ezredik ilyen kérdésre is csak azt lehet mondani, mindenki akkor és úgy akivel akarja.

Egyszer sem biztos egyébként, hogy utána otthagy, sőt valószínű veled marad mert menyivel kényelmesebb, hogy van állandóan kivel szexelni, mintha vadászni kéne valami alkalmi csajra, úgyhogy nem csak az lehet, hogy megkapott otthagy, lehet kihasznál továbbra is (de ez csak egy lehetőség)és ha akad jobb majd elhagy akkor.

2010. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mibol gondolod h annyira szeret?

Olyan 2 szinu emberek leteznek...

Ha szeret tud meg varni:)

15 evesen varj inkabb

legalabb meg 1 evet

es akkor meglatod h mennyire szeret;)

2010. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%
szerintem nem korai. ha mindketten akarjátok, akkor hajrá! nem kell rágörcsölni, megtörténik és kész! :)
2010. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szia!

Az én véleméyem hogy tölcsd be a 16-ot várj 1 hetet és utána próbálkozz ezzel !

érett ember vagy ( amúgy ismerek olyan lányt ) aki 14-éves korában 2napja ismert barátjával már lefeküdt.

Csak úgy megírtam 2 hónap az kicsit sok de a te esetedbe tanácsos várni.

2010. ápr. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!