Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek az elsőtől. :S. Mit...

Félek az elsőtől. :S. Mit lehet csinálni h ne fájjon annyira?

Figyelt kérdés
A barátommal 5 hónapja vagyunk együtt és mostanában akarunk lefeküdni..mind 2-en szüzek vagyunk és félek h nagyon fog fájni..egyszer már próbálkoztunk vele de ahogy odakerült h éppen berakta majdnem visítottam a fájdalomtól ..nagyon fájt és ezek után el se tudom képzelni hogy milyen lesz ha tényleg belevágunk ha értitek..az ujjazás már egyáltalán nem fáj..mire számítsak?..kérlek segítsetek!..köszi előre is!
2010. ápr. 12. 21:22
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
én ugy gondolom h ezt nem kell korhoz se időhöz kötni..ez jön amikor ugy érezzük h itt az ideje..és ha szereti egymást 2 ember akkor mi akadálya?..sztem semmi..és ez akkora hülyeség h korhoz köti mindenki..jo aztmondom h egy 12-13 éves lány még azért ne csinálja..de mindenki tudja h mikor jön el az idő h felkészült rá..ezt mindenkinek saját magának kell tudnia és ne más döntse el h mikor meg ilyenek..ez az én véleményem arrol h korhoz köti sok mindenki
2010. ápr. 12. 21:45
 22/27 anonim ***** válasza:
kész van már a leckéd?
2010. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

21:36-os vagyok aki sokat írt :D

A lelankadás nem a gumi miatt van. Jópár évvel ezelőtt velünk is ez volt a barátommal. De a probléma igazából az, hogy még szűz, és természetesen aggódik, hogy neked jó legyen, ne menjen el túl hamar, meg egyéb ilyesmi.

Igazából te nem nagyon tudsz mit csinálni, hogy ne lankadjon le. Én is próbálkoztam mindenfélével, de ez csak akkor fog sikerülni, ha teljesen sikerül ellazulnia.

Te csak csókolgasd, simogasd, masszírozd...

És ne aggódjatok, ha először még nem megy!


És hogy a kérdésre is válaszoljak végre :D

Nálad is az a lényeg, hogy lazulj el és nedvesedj be. A barátod pedig legyen gyengéd. Így nem fog fájni.


Azzal pedig egyetértek, hogy nem kell korhoz kötni. 15 évesen ha szeretitek egymást és megbíztok egymásban, akkor szerintem nyugodtan lehet. Csak tudd, hogy nem fogod megbánni!

2010. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
aha csak ne bánd meg
2010. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

21:36-os köszi:):D

az olyanok meg lécci kíméljenek akik nemtudnak normálisat írni..komolyan minek írtok ha nemtudtok normális választ/tanácsot adni?..szánalom..na mind1..köszi mindenkinek akik normálisan válaszoltak és tanácsokat adtak megfogadom őket:)^^

2010. ápr. 12. 22:11
 26/27 anonim ***** válasza:
durex extra safe:az biztonságos
2010. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

15 évesen veszíted el,akkor lehet soha nem fogod élvezni a szexet!!!Azok a nők a kik frigidek maradtak egy életen át,többségük emiatt!!!fejletlen méga ilyenkor a szervezet,még csak most kezd megérni a nemiségre,ha oda beraksz valamit,akkora kárt tehetsz magadba,hogy soha többet nem fog úgy fejlődni ahogy kell!!!Tanulásra koncentrálj legalább 17 éves korodig!!!a szex ráér ,ha már mindened ifejlődött rendesen!

Bocs,de csak neked szeretnék jót!!!

az emer 23 ves koráig fejlődik,nő!!!Nem hiába ,hogy vannak országok ahol 23 évesen vállik az ember nagykorúvá!!

2010. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!