Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet az oka hogy eltávolod...

Mi lehet az oka hogy eltávolodott tőlem? (lennt több)

Figyelt kérdés
Már egy pár hónapja alig keres a barátom, hetente egyszer találkozunk, pedig régebben majdnem minden nap és ottis aludtunk egymásnál többször is! Azt mondta boldog igy, és énis az voltam!Most is szeretném ha így lenne! Mostanában mondogatja hogy élni akar (de én semmit nem tiltok neki) és hogy szeret de nemtudja hogy mit akar! Mit tehetnék hogy ujjra felébresszem benne a vágyat?
2010. ápr. 13. 10:36
 1/5 Andrewka ***** válasza:

Megunt, nem szeret, valamit nem kap meg tőled és máshol igen.


22/f

2010. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Háát a leírásod alapján kihűltek a barátodban az érzések kicsit, és talán kicsit utána kéne nézned, hogy nincs e még egy eltitkolt lány valahol neki a láthatáron akivel esetleg a szabadidejét tölti mert ilyenkor többségében ez szokott lenni a pasiknál, hogy talált egy lányt aki nagyon felkeltette az érdeklődését. És most vacilál, hogy mi is legyen , hogy téged vagy az új lányt válassza, de ne legyen igazam.

Talán újra éreztetned kellene vele, hogy szükséged van rá, fontos neked, és a véleménye is fontos a számodra.

Próbálj meg új dolgokat vinni a szexuális életetekbe, járjatok talán többet el otthonról kettesben, kirándulni, ide-oda.

2010. ápr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként már több mint 2 és fél éve együtt vagyunk! Én 20 éves vagyok, ő pedig most tölti majd a 19 et!
2010. ápr. 13. 11:52
 4/5 anonim válasza:
Egyértelmű,hogy még élni akar!19 lesz a srác...A másik meg,hogy kihűltek az érzelmei.Velem is ugyanez volt,nem tudtam semmivel sem a kapcsolatot újra felszínre hozni:S Szerintem hagyd,később rossz lesz.
2010. ápr. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
"Van a rock n roll, ehez tartozik egy életforma, de ezt lehet párosban is csinálni" ez az ő mondata volt, és igaza van! Túl felnőttesen állok a dolgokhoz ez a baja, de azt mondta hogy szüksége van rám, és hogy szeret! De élni szeretne élni, és majd ráérünk nyugdijjasként viselkedni...valami ilyesmi a lényeg! Én ugye felnőttek közt dolgozom, ez is lehet a "baj"! De mindenesetre a kedvében fogok járni! És én megbízom benne! Vagyis meg akarok bízni!!
2010. ápr. 14. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!