Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap a barátnőm mondta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a barátnőm mondta hogy eltávolodott tőlem. és mondta nekem hogy ugyanúgy szeret mint eddig csak a szerelem vhogy már nem ugyanolyan. és kért gondolkozási időt. Szerintetek mi lesz ebből?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Kétesélyes a dolog. Vagy csak egy kis szünet kell neki, hogy tisztázza magában az érzelmeit, aztán minden helyrejön, vagy pedig úgy dönt, hogy külön utakon folytassátok. Hullámvölgyek minden kapcsolatban vannak, remélem minden rendben lesz.


KC

2010. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem egy nagy szakítás.bocs.de azt nem tudta gondolom szó szerint megmagyarázni h mi a kiváltó ok.lehet hogy megtetszett neki valaki.ha szeretek valakit,nem fogok gondolkodási időt kérni.minek?hogy majd kényszerből vagy sajnálatból maradjak vele?

egyet se bánkódj!mindenki akkor tudja meg hogy mit vesztett,mikor már nem lesz ott a másik!hadmennyen,majd fog ő még sírni érted!

21L

2010. júl. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát...még azt mondta hogy tisztázni szeretné az érzéseit stb. meg mondta hogy amíg tart ez a gondolkozási idő akkor is találkozunk csak ugy mint barát...:S és mondta hogy hátha visszajönnek azok az érzések amik eltüntek mint a kapcsolatunk elején...
2010. júl. 9. 09:01
 4/9 A kérdező kommentje:
nem tom hogy az utolsó mondatot érteni fogjátok-e XD az lenne a lényeg hogy mondta hogy jó lenne ha találkoznánk mint barát és akkor hátha visszajönnének azok az érzések amik eltüntek...
2010. júl. 9. 09:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha már csak barátként akar veled találkozni, akkor nem hiszem, hogy visszatérnek majd a régi érzések. Mert ha már a "csak barát" dolgot emlegeti, akkor nem fog ebből semmi jó kisülni...


KC

2010. júl. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:S én küzdeni fogok érte, mert nekem nagyon fontos!
2010. júl. 9. 09:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Küzdj érte, de ha reménytelenné válik a helyzet, akkor hagyd a francba, mert csak tönkreteszed magad.
2010. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és szerintetek mennyi ideig fog tartani??
2010. júl. 9. 10:38
 9/9 anonim ***** válasza:

a gondolkodási idő?

háááát....egy csajnál általában (a találkozhatunk mint barátok)nagyon sokáig is eltarthat és ez idő alatt találhat magának másik pasit.magyarul megpróbál majd másokkal is összejönni és ha majd nem jön neki semmi komolyabb össze,majd akkor visszamegy hozzád sírni,hogy mennyire hiányzol neki,meghogy csak téged szeret.én ha pasi lennék biztos hogy elküldeném melegebb éghajlatokra.

dehát te tudod.azért sok sikert kívánok neked!

21L

2010. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!