Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha egy csaj 20 éves és...

Ciki ha egy csaj 20 éves és szűz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
nem is akar lefeküdni senkivel,azt mondja fél,meg hogy csak miután valaki feleségül veszi akkor és annak adja magát oda.ez normális?
2010. ápr. 22. 11:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Ki venne el egy olyan nőt feleségül, akinek nem járt a bugyijába?


jogos. nem sokan. De az olyanok akiknek még a gatyájába nem jártak, valószínű igen.

2010. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
hát ő tudja.
2010. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Beviz Elek ***** válasza:

12:50


Igazad van!!


Na de milyen embereknek nem jártak a gatyájában?

1. vagy éleg érdekesen fogja fel a világot

2. vagy (ami valószínűbb) valami nagy baj van vele...


:(

2010. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőmről van szó,szép,kedves,rendes,de várni akar.Én is lány vagyok,én 19 voltam,nem bántam meg,de nem volt a legjobb sem.én felnézek rá,de ez a házasság...kicsit fura szerintem
2010. ápr. 22. 13:10
 15/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak addig gondolja így, amíg tényleg nem lesz egyszer igazán szerelmes, és akkor majd félni sem fog ennyire, sérülni házasságban éppúgy lehet mint azon kívül. Egyébként meg teljesen normális, az ismeretlentől mindenki fél, főleg ha több erkölcs szorult belé na meg érzelmes is. Én is hasonló vagyok, de nem állítok fel azért ilyen szabályokat, hogy pl.: 1 év előtt semmiképp vagy csak házasság után, majd ahogy jön.
2010. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 Beviz Elek ***** válasza:

Majd átgondolja ezt még :)

Mint már mondtam, szerintem úgysem talál (valószínűleg) olyan férfit, aki képes lenne addig várni és nincs is semmi baja olyan téren...


Én a helyedben azért megmondanám neki, hogy (szerintem) ne különböző szabályok szerint veszítse el a szüzességét, hanem akkor, amikor szeretné. Amikor úgy érzi, hogy szeretne egy orbitálisat szexelni :D

(Azért ez egy kicsit túlzás, mert hiába kívánja meg, ne éppen az első emberrel veszítse el az utcán, de a lényeget remélem értitek)


:)

2010. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
55%
Szerintem nem ciki. Abszolút korrekt. Én 19/N vagyok és még szűz bár nem akarok várni az esküvőig de azért meggondolom kit engedek magamhoz közel. Nyilván mikor találkozni fogok egy olyan fiúval akit én szeretni fogok és ő is szeretni fog engem miért ne de addíg lehet várni.
2010. ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
nem beszolok csak elmondom h szerintem is igaz az h egy hazassagban kell a jo sex es stb stb es nem akarjatok h hazassagban deruljon ki az h ossze illetek-e sexualis teren vagy sem.ha valaki nem jott ra arra anelkul h lett volna sex h a parja milyen z agyban az eleg nagy baj.az ilyesmit eszre lehet venni a pettingbol is es sok mas aprosagbol is.nem kell feltetlenul sexelni ahoz h rajojj.csak ennyit akartam...amugy szerintem nem ciki
2010. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

én is szűz vagyok 20/L

osztálytársam van aki házasságig vár majd...


ő döntése

2010. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Hát manapság elég ritka...Szvsz kicsit igen...
2010. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!