Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves vagyok, a pasim 14....

16 éves vagyok, a pasim 14. Korai lefeküdnünk vagy nem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és a pasim 14 éves. viccesen hangozhat de sokkal érettebb a kormbeli fiúknál és nagyon megértjük egymást(kb 18nak néz ki). szeretnék vele lefeküdni és szerintem ő is akarja, mert már beszéltünk róla, és eléggé teccett neki a téma. szerintetek nincs ezzel baj a korkülönbség miatt?
2007. nov. 16. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi gond nincs vele legfeljebb mások furán néznek rátok... de ha tényleg szeretitek egymást ne érdekeljen titeket hanem hajrá:)) ettől még nem vagy pedofil :D
2007. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vészes a korkülönbség és amúgy is kit érdekelnek mások? Én mondjuk 14 évesen még korainak tartom a szexet, de egy fiú életében nem kell olyan szigorúnak lennünk, mint egy lányéban, nem sérülhet akkorát és az sem mellékes, hogy szűz-e még.
2007. nov. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Igen,fiúknál nem olyan vészes a dolog,lány esetében korainak mondanám.

Ha tényleg komoly a dolog köztetek és szeretitek egymést semmi akadályát nem látom!

2007. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is 16 voltam , azt nem tartom korainak. És egyet értek abban is, hogy a pasiknál ez nem olyan sérülékeny esemény, mint a nőknél. A 14 m ég korai, de úgy tűnik, ti érettek vagytok, beszélgettek és gondolkodtok.

Ha mindketten úgy érzitek, jó lenne, tegyétek meg és legyetek boldogok.

Más meg gondoljon amit akar.

Védekezzetek megfelelően!

2007. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
14 a pasi és le akarsz vele feküdni????? Az én öcsém 14, és ha megtudnám, hogy egy csaj le akar vele feküdni, tuti megtépném!!!!!! Még csak 14!!!! Tök mindegy milyen érett, hogy néz ki külsőre. Amúgy meg lassabban érnek, mint a lányok. ... Még jó, hogy tetszik neki, mert akkor el tudna dicsekedni a haverjainál, hogy ő már nem szűz.. Mert azért a legtöbb 14 éves fiú az. .... Fiú??? Inkább kisfiú!!!!
2007. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
igazat adok az elötem szólóval.bár ha azt nézzük nálam is volt hasonló.mert én mikor 18 voltam a pasimk meg 14 de többnek nézett ki.de a szerelemben nem számit a kor(bizonyos határig) de szerintem ezzel még várjatok.vagy kerss egy éretteb pasit
2007. dec. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát egy 14 éves fiútól még nem várható el hogy átlássa a tettei következményeit. Így szerintem kezdj el gyógyszert szedni, nehogy a szex csodás élménye mellé egy pufók kisbabával is megajándékozd kisbarátodat. Neked legyen eszed ebben a kapcsolatban, hiszen te vagy a felnőttebb!
2007. dec. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Wáá...tényleg 'viccesen' hangzik...sztem 14 évesen még tök nincs felkészülve, de ti tudjátok...

(meg amúgy: jó h tetszik neki a téma...majd a haveroknál tud vele menőzni, h gerincre vágott egy nála 2 évvel idősebb csajt)

2008. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó kommentben lehet valami...
2008. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
készülj fel rá h egy 14 éevs srác nem lesz egy nagy durranás az ágyban..nem siok köztetek a korkülönbség,de ebben a felállásban igen,főleg h a lányok amugy is korábban érnek
2008. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!