Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kinyalt a barátom, mégsem...

Kinyalt a barátom, mégsem élveztem annyira mint gondoltam. Mi a probléma?

Figyelt kérdés
Nos, szűz vagyok még, de viszont bízok a páromban, tudom, hogy szeret és úgy érzem ő az a srác akit mindig is akartam.:D Őrülten szeretem. :) És ő is engem. Valamilyen szinten megváltoztattam őt. Eddig eléggé hogy is mondjam "kicsapongó" életet élt. De most megváltozott miattam. Komoly kapcsoltunk van. És ő vár rám. Az orális "kielégítés" is az én ötletem volt. Ő meg persze, hogy belement. ;) Nem volt rossz, vagyis igazából szinte semmit sem éreztem. Pedig a srácnak van rutinja. Már volt orgazmusom önkielégítés során. És hamar eljutok a csúcsra. De most volt valami probléma. Félek, hogyha ezt nem élveztem a szexet sem fogom később. Valami ötlet? 15/L
2011. júl. 27. 18:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
73%

Mindenkinek más jó. Saját magadnak persze, hogy gyorsabb, erre nem alapozhatsz.

Hiába van valakinek rutinja másnál, nem jelenti azt, hogy jól is csinálja. Próbálkozzatok, és mondd neki, hogy hogy lenne neked jó, mit csináljon, és akkor már nem lesz messze.

2011. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. :) Egyébként nem erre alapoztam, csak gondoltam fontos ez az infó abból a szempontból, hogy: Igen eltudok jutni a csúcsra, már tudom mi jó nekem. :)
2011. júl. 27. 19:02
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Az ötlet az hogy lehet ideges fáradt voltál. Amúgy remélem viszonzod az orális ki elégítést mert az nem fair hogy te élvezed ő meg csak van :D
2011. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
XDDD. A fáradtság lehet a baj akkor. Köszi a választ ;)
2011. júl. 27. 19:08
 5/12 anonim válasza:
65%
Szia:D nekem is ilyesmi gondom volt amikor belekezdtünk az orális dolgokba:S fura volt az elején és ezért nem élveztem..nem igazán ment az ellazulás, az h csak arra koncentráljak h élvezzem...ez is lehet gond..de aztán rájöttem h én csak azt szeretem ha nagyon nagyon gyengéden csinálja és kicsit sem erősen:D próbáljátok ki az hátha úy neked is jobb..de ha nem sok lehetőség van még h neked mi a jó:D csak szánjatok rá időt.ne aggódj idővel megismeritek egymást!17L
2011. júl. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
es meg aztmondjak 15 eves lanyt tonkre lehet tenni egy ba*assal...nagy gondba vagy heee....
2011. aug. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem úgy jó, ha közben az ujjaival is izgat. (: Ne parázz, majd összeszoktok.
2011. aug. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
52%

15 éves vagy és már ez megy?

inkább nem is mondok semmit...

2011. aug. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mitnézel válasza:
36%
talán ha mondod neki hogy hol jó nem a segglukad nyalogatja...
2011. aug. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
pf de gonosz emberek vannak. 15 évesen igenis el kell kezdeni csinálni. ilyenkor a legjobb xD
2011. aug. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!