Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első alkalom nagyon fáj?...

Az első alkalom nagyon fáj? Vagy ez egyéntől függő? Nektek milyen volt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan pasi vagyok, pár barátnőmmel már beszéltem erről. Szóval az eddigi exeim bevallása szerint nem fáj különösebben, sőt a legtöbbnek egyáltalán nem fájt. Az egyiküknél alig akart beférni, de neki elég szűk volt, mikor együtt voltunk, akkor is mindig "be kellett melegíteni" rendesen, hogy ne fájjon.
2010. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem nem fájt
2010. ápr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

nekem nem fájt

18 éves voltam, első szerelem, tartott is majd' két évig, sose bántam meg

előtte sokat pettingeltünk, szerintem ezért se fájt


25L

2010. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyéntöl függ :) de általába nem fájdalmas
2010. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
láttam ilyen netes videókat és elég durvának látszott.. Bár szerintem ezek csak megjátszottak.
2010. ápr. 25. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Netes videók kamuk.Nekem ugyan fájt (picit) meg véreztem is, de nem az elviselhetetlen kategória egyáltalán.Végére már élveztem is.
2010. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ez megnyugtató xD:D

és hány évesek voltatok?

2010. ápr. 25. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem az első olyan volt 15éves koromba hogy bedugta a pasi de rájött hogy meleg és kiis vette.szörnyű érzés volt...
2010. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát én ezt nem tudom még :P

De nekem is volt ilyen hasonló kérdésem, és hozzám olyanokat is írtak hogy nem fájt de nagyon véreztek meg ilyesmi, ami engem illett ettől egy picit meg is ijedtem :S

de szerintem is személytől függő

18L

2010. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!