Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex szerelemből vagy...

Első szex szerelemből vagy anélkül? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és néha (sőt, nem is olyan néha) már iszonyatosan kívánom a szexet. Sokáig úgy gondoltam, hogy ezt nem lehet és nem is szabad csak úgy eldobni. Annak kell odaadni, akit szeretünk.

A helyzet nálam az, hogy már évek óta nem tudtam szerelembe esni. Úgy érzem a nagy Ő-re várni most még felesleges. Van egy fiúbarátom, akivel már nagyon közeli a kapcsolatunk, volt csók, és teljességben lelkitárs. Vele is beszélgettem erről. Tudom, ha lefeküdnék vele mindenre odafigyelne, mert fontos vagyok neki, de őt meg csak barátilag szeretem. Várjak még annak ellenére, hogy kívánom? Később megbánnám? Van értelme a szerelemre várni?


2011. szept. 18. 12:09
 1/10 napietus ***** válasza:
86%

én szándékosan olyannal feküdtem le (majdnem 18 évesen), akibe nem voltam szerelmes, csak kívántam. nem mondom, hogy követendő példa, de én nem bántam meg, mert így akibe tleg szerelmes voltam, azzal már nem voltam görcsös, nem fájt stb.


nem kell ezt a szüzesség-kérdést túldimenzionálni.


29/N

2011. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
91%
Szia, Én ugy vesztettem el hogy részeg voltaam és egy kocsma mögött, és rá 1 hónapra találkoztam egy fiuval akibe beleszerettem és nagyon de nagyon megbántam hogy az történt! Várj még ezzel, hidd el ha csak ugy elveszted később megbánod!
2011. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is együtt érzek veled...70/L
2011. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Van értelme várni. Ha ezzel a fiú barátoddal lefekszel, akkor felejtsd el a barátságotokat örökre.
2011. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
69%
Szerintem ha megbízol benne, akkor feküdj le vele. Nem vesztesz semmit, és lehet, hogy 40 éves korodig nem leszel szerelmes! :) De ahogy érzed! 18/L
2011. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szesze ***** válasza:
67%

Szerintem ne csinald. En is ilyen voltam, most 0 eves vagyo kes csak most taaltam olyant akivel szivesen csinalom. Fajt az elso tobb alakalom ,de ez van, a nagytobbsegnek faj, viszont az ha vaalkitm szeretsz es az nagyon jo, es az a fiu is tudja h neked eddig csak te voltal az eleteben.


Amugy enm hiszem h szuzen igazan lehet kivanni a szexet, ezt szerintem csak kivancsisag. Varj meg! Ha mondjuk 21-22 evesen se kaptal senkit akkor keres egy havert. Nekem ez a velemenyem.


20L

2011. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem szerelemből csinálod, egy csudajó dologból maradsz ki egész életedre (: Attól sem kell félni, hogy elbénázod, mert egyrészt nagyon elrontani nem lehet, másrészt akkor nem a teljesítmény a lényeg.
2011. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

etus most bölcsebb maradtál volna ha csöndbenmaradsz! mondjuk nem először...

de azért mert neked így sikerült, ne akarj mást lebeszélni arról az élményről, amit egy szerelemben átélt első szeretkezés jelenthet. ez a "már nem volt olyan görcsös" ez csak egy nagyon szerencsétlen kétségbeesetten keresett pozitivum, hogy vigasztald magad.



szóval kedves kérdező, hidd el, sokkal jobb lesz ha szerelmes is vagy. mint látható nem lesz bajod abból se ha másnak adod, de az a fiúnak is és neked is örök élmény, ha elsők lehettek egymásnak. de még ha a fiunak nem is első, akkor is sokat jelent neki hogy egy lány nekiadja azt amit csak egyszer adhat egy valakinek!

2011. szept. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
kedves kérdező,természetes hogy 17 évesen kívánod a szexet,dolgoznak a hormonok,meg látod a többi tinit akik majd felfalják egymást az utcán,szexelnek a bulikba stb. de hidd el megéri várnia szerelemre,mert ha csak úgy odaadod magad valakinek később ha rád talál a szerelem bánni fogod,hogy nem ő az első 17 évesen sehogysem vagy elkésve,19 évesen veszítettem el a szerelmemmel aki most már a vőlegényem,megérte várni,nem fájt fantasztikus volt,mai napig nagyon jó vele a szex,nagyon örülök,hogy vele volt az első,én is kívántam a szexet,voltak tiniszerelmeim nagyon 2-4-8 hetes "párkapcsolataim",de egyiknél sem éreztem hogy tovább kell lépni a csóknál később a pettingnél,én sme szeretek várni türelmetlen ember vagyok,de hidd el az jár jól aki nem sieti el a dolgokat 22L
2011. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
az en felfogasom is ilyen hogy nem adjuk oda csak ugy valakinek foleg ha barat gondolh bele lefekudtok tul estek mindenen mit fogtok azutan gondolni egymasrol? lehet a baratod tobbet akar majd mint baratsag vagy bar mi amit elottem irtak hogy 22 eves korodra se talalst senkit aki elvegye akkor ad el a szuzeseged mint egy csaj millakert :p
2014. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!