Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tippek? (bővebben lent. )

Tippek? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
a barátommal már nagyon a szex a téma érzem hogy szeret teljes szívéből én is őt és nem is az hogy erőltetné mert tudom úgy szeret ahogy vagyok de én még szűz vagyok ő már nem és tudom hogy elfogad úgy ahogy vagyok de mégis szeretnék neki örömet okozni csak mégis hogyan?tudom nem leszek elsőnél egy szexistennő de mégis szeretném ha még ez egy plusz dolog lenne amit szerethet bennem.tanácsok/tippek?
2010. ápr. 28. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
megtanulod használni a pontokat és a vesszőket, hidd el, 2 hétig ettől fog élvezni;)
2010. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
tudod direkt odafigyeltem a helyesírásomra, de úgy látszik ez, sem elég nem lehet érteni a kérdésemet a pontok vesszők nélkül..úgy gondolom elég a suliban+hivatalos dolgoknál erre figyelni vagy te msnen is mindent nagybetűvel kezdesz stb. mert ha igen le a kalappal.ja és most itt a pont vessző.;D
2010. ápr. 28. 17:28
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

kényeztesd kézzel...esetleg ha nem undorodsz attól hogy a péniszét a szádba vedd akkor esetleg azzal is megpróbálkozhatsz biztos nem fog nemet mondani rá...és ne izgulj minden jó lesz...és persze védekezzetek

sok sikert :)

2010. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm remélem összefog jönni.:D még ehhez hasonló jó szándékú tippeket szívesen fogadok.köszönöm
2010. ápr. 28. 17:33
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Plusz dolog kell? Tanulj meg helyesen fogalmazni és mondatokat írni! Attól tutira beindul.
2010. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
52%
Amúgy másodszor is szar helyre raktad a vesszőket :S
2010. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

LooL:D

Az iskolával, hogy állsz??:D

Szopni már tudnál...de írni, az Istennek se...:D

2010. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
pettingeltetek már? mert akkor mehet úgy mint eddig, csak nem álltok meg a pettingnél... a többi már az ö dolga...mármint hogy "belevezessen" a dolgokba. meg fogja érteni h izgulsz:)
2010. ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
soha sem fogom megérteni miért csak kötekedni járnak ide az emberek..helyesírásom legyen az én bajom nem hinném hogy befolyásolja a ti életeteket hogy kiteszem a vesszőt vagy nem..szerintem a kérdést lehetett érteni és higgyétek el legkisebb bajom is nagyobb minthogy kiraktam a vesszőt vagy sem..fáj hogy nincs ott az a nyomorult vessző?fájjon.remélem beledöglesz...bocsánat tudom erős voltam csak rohadt jó hogy a kérdésemre csak néhány normális ember válaszol (akiknek nagyon köszönöm sokat segítettek.^^) a többi meg itt szapul minden kis szarért..nem hiszem hogy ennek az oldalnak az a lényege hogy mindenki hibátlanul írja le a kérdését és ha mégis van benne valami azt szúrjuk ki és legyen az a téma..biztos sokat segít a kérdésben..ha még valakinek van valami rettentő nagy baja (amivel biztos nagyon sok embernek ártottam) akkor gyerünk hajrá kössön bele a lehető legbunkóbban de a normális válaszokat is szívesen várnám..köszönöm.(ja és mielőtt mondanátok bár tudom úgyis fogjátok csak azért se tettem ki a vesszőket.bizony.;DD)
2010. ápr. 29. 16:17
 10/17 anonim ***** válasza:
Nehéz értelmezni, de ha ilyen nagy a pofád, akkor b@szni se a gyakorikérdéseken tanulj...
2010. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!