Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » CSAJOK örülnétek ha a pasitokn...

CSAJOK örülnétek ha a pasitoknak ti vennétek el a szüzességét?

Figyelt kérdés
És lehetséges az hogy szűzként is lehet olyan jó mint aki már átesett ezen, és van már tapasztalata? pl.: utánnaolvasgat a dolgoknak meg hasonlók
2010. máj. 1. 20:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet, ne reménykedj. Kb. 10 másodpercig fogod bírni első körben. :)
2010. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Az első teljesen más,mert az az ELSŐ:)

Sztem a fiúknak lehet megalázó h még szüzek,de nekik legalább nem fáj először...:D

A kérdésre visszatérve igen örülnék neki!

2010. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
első körben 1,5 órát bírtam... relatív, ezt ne mondd ki...
2010. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
hát, hogyha szeretem,akkor igen. megőrítene a tudat hogy már más csajokkal is volt.bár ahogy öregszem majd szembesülnöm kell ezzel:D viszont ha csak ugy elvagyok vele,mert bejön,meg jófej,akkor jobb ha tapasztalt
2010. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Jézus, másfél óra? És a csaj? Egyik ismerősöm a múltkor arról panaszkodott, h összeszedett egy pasit, aki másfél óráig csinálta. Azt mondta, az már túlzás. :)


Ha nem 1huzamban másfél óra, akkor OK. Miután kb. 10 másodperces első meneten túl voltunk, én is lecseréltem a gumit, és vissza. Akkor már bírtam, ha így értetted a másfél órát, azt simán elhiszem... :)

2010. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
első alkalmam 1,5 óra, a csaj 3szor ment el, majd megjöttek haverék (kollégium)... ha van időm 5 órásra szeretem elhúzni :)
2010. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

én is és a párom is szüzek voltunk.egymásnak vettük el,nagyon jó érzéssel töltött el hogy ő is nekem és én is neki voltam az első.és jól bírtuk annyira nem volt vészes.Ja és a mai napig együtt vagyunk.ennek 3 éve.

21/l

2010. máj. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Eléggé egyénfüggő lehet.

Anno én is egy szűz lánnyal vesztettem el, és bár szerettük egymást (3 hónapja jártunk) katasztrófa volt az első éjszaka, olyannyira, hogy 2 hét után szakitottunk is.


Aztán hamar lett egy másik csaj, akivel szépen felfedeztük a szexualitást másfél évnyi járás alatt, és minden a helyére került.

2010. máj. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
én 1 hétig dolgoztam fel hogy a barátom volt már mással is előttem. utána már nem érdekelt.(:
2010. máj. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

első válaszoló: nagyon nem igaz: első körben 45 percet birtam aztán elfáradtunk mert nyár volt és meleg, szal abbahagytuk. :)

nem jelenteném ki ezt igy, habár nálam nemtudta a lány h szűz vagyok, de igazábol észre se vette, legalábbis amióta szakítottunk se hallom vissza h mennyire béne voltam de lehet csak ember kérdése :)

2010. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!