Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok a szüzességről?...

Mit gondoltok a szüzességről? Mikor ideális elveszteni? és mi van azokkal akik még 18 évesen is szüzek? Pl én :s

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kb 16-20
2010. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Én 21 voltam akkor és nem bántam meg, hogy nem volt előbb. :)

Megtaláltam az emberem.

2010. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem a mikor,hanem a kivel számít.nem érdemes akárkivel lefeküdni,összejönni de ez később is igaz.nem para a 18-as szűz.inkább az a ciki,ha sokan ezt cikinek tartják,hogy hű ,minél előbb,még ha egy hónapig se tart a kapcsolat utána.
2010. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

nem írtad hogy fiú vagy lány :) Egyébnként szerintem ez az egyéniségtől függ. SOkáig én is úgy gondoltam, h inkább az ideálissal fogok lefeküdni. Aztán már majdnem 19 voltam, amikor úgy gondoltam h nem várok tovább, nem érdekel. Nem bántam meg. És azóta úgy gondolom, hogy hülyeség volt addig várni.


Lányként ez más lehet...


(22/f)

2010. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
lány vagyok :)
2010. máj. 2. 13:52
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem tök mindegy hogy mikor. én még csak 16 vagyk és egyáltalán nem érzem gáznak h azon kevesek közé tartozom pl. osztályban akik még szűzek.nem is szándékozom elveszteni még egy darabig, és nem feküdnék le senkivel csak azért h elvesszem
2010. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Amikor jön egy pasi akibe beleszeretsz akkor az mondhatni ideálisnak.Ezen ne rágódj.Felesleges.

Én is még szüz vagyok de kit érdekel.Majd amikor rátalálok a megfelelő lányra akkor...addig nem érdekel.

20F

2010. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is vártam a legmegfelelőbb emberre, 18 éves koromig. 18 éves koromban (majdnem 19 évesen!) megtettük. Nagyon nem bántam meg, hogy idáig vártam, hiszen szeretem és ő is szeret :)

2010. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17 évesen vesztettem el komoly kapcsolatban( több mint 1 év) Akkor tedd meg ha találsz valakit aki tényleg odafigyel rád és szeret:)
2010. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Az ideális kor akkor jön el, ha azért teszed meg, mert kívánod és nem azért mert "ciki, hogy még nem tetted meg". Bőven benne vagy még a normálisnak minősített korban, ne aggódj! Sokan egyébként is kamuznak ezen a téren, hogy ők már 15 évesen... aztán lehet hogy még 30 évesen is szüzek lesznek :D

Én egyébként 21 voltam.

29/n

2010. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!