Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves fiú vagyok még szűz,...

19 éves fiú vagyok még szűz, és lányok szerintetek hogy lenne jobb az elsőnél? Hogy a barátnőm is szűz lenne vagy hogy ő már nem szűz? Akinek van ebben tapasztalata szerinte hogy jobb?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy kit szeretsz. De szerintem,ha ő is szűz.
2010. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Hátt nem ettől függ.. (: csak legyen vmi. szerelem.. vagy nagy kötődéss.. (= ne veszicsd el azért mert ez már talán ciki lenne 19 éves korban.. mert sokan azt hiszik ciki..soha nem késő.. (: Én részemről mind1 csak ahogy mondtam "szereles" legyek.. ő iss érezzen valamitt..
2010. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb ha szűz. Amúgy ha igazi kapcsolat akkor nem nagyon számít...
2010. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Alap hogy csak igazi kapcsolat legyen és a 2.kommentelővel teljesen eggyetértek:)

Szerencsére nem olyan vagyok mint eggyesek manapság ha értitek.

2010. máj. 8. 18:36
 5/8 anonim ***** válasza:

Lányfüggő. Egy tapasztaltabb jobban tud irányítani, jobban tudja, hogy mire van szüksége.

Ellenben egy szűzzel meg lehet az a belső, lelki plusz, hogy most mind a ketten először élitek át.

2010. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha nem szűz akkor ő tud irányítani, mit hogy kell, ha szűz, akkor óvatosan kell bánni vele, és vigyázni, mert az 1. szexuális kapcsolat nagyon fontos nekik, és ha nem, jó akkor...
2010. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy olyan, mint "eggyesek", akkor miért tetted fel egyáltalán a kérdést? Ha ez alapján választasz barátnőt, akkor inkább meg se próbálj szaporodni...
2010. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondta valaki hogy ez alapján öcsisajt???!!!
2010. máj. 8. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!