Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan élte meg, aki 25 éves...

Hogyan élte meg, aki 25 éves kora elteltével vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen tapasztalatai voltak azoknak, akik 25 éves koruk után vesztették el a szüzességüket? Milyen gátlásaik voltak, hogyan tudtak kapcsolatot teremteni, hogyan ismerkedtek? Főleg azok, akiknek azelőtt nem volt semmilyen párkapcsolatuk, tapasztalatuk?
2010. máj. 13. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
bocs én 20. évem után vesztettem el,nehezen megy az ismerkedés,mert kevés az önbizalmam,pedig helyes srác vagyok a női visszajelzések alapján,semmi nem változott nem lett több önbizalmam,úgyanúgy megy az ismerkedés,döcögősen de próbálkozok anélkül nincs semmi.
2010. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22f
2010. máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha vársz 8-9 évet szívesen beszámolok róla. 17/F
2010. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

sajnos nem én vagyok a te embered.

2-3 év múlva elmondom, milyen még mindig szűznek lenni 25 évesen.

30 évesen már biztos hogy nem leszek szűz, 100%! mert ha odáig eljutnék, akkor születésnapom előtt kicsinálom magam. Senki se röhögjön rajtam, vagy ne csináljanak vígjátékot az életemből "30 éves szűz" címen, 10 év múlva meg jöhetne a második rész "a 40 éves szűz"

2010. máj. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen csak 25 év felettiek válaszát várom, azokét is, akik 20 éves koruk után vesztették el.
2010. máj. 15. 08:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Szent Imre Herceg is szűz volt 35 évesen és szüzen is halt meg, mégse röhgögték ki sőt az tiszteletreméltő volt. De az is igaz, hogy többmint ezer éve volt...csak azóta a világból Pokol lett.
2010. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
sőt, Juhász Gyula se vesztette el sose valószínűleg, mert mindig csak egy nőt szeretett.. plátóian.. ez persze nem biztos. amúgy fiúkra vonatkozik a kérdés vagy mindenkire?
2010. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek szívesen veszem a válaszát, de alapvetően inkább lányokra vonatkozna a kérdés. (25 L)
2010. máj. 15. 15:15
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem jó hogy szűz vagy,legalább is én tudnám becsülni,valamiből minél kevesebb van,annál értékesebb,ilyen vagy te is:)
2010. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

amúgy szívesen írnék neked,csak nem tudok mert nincs kint az emailod,de ha nem gond hogy fiatalabb vagyok és akarsz ismerkedni,akkor írjál rám:)

első válaszoló

2010. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!