Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 1 éve szakítottam a barátommal...

1 éve szakítottam a barátommal, amit azóta ezerszer megbántam. Nemrég félrehívtam hogy beszélgessünk de ő leterelt és elment, és a hátam mögött kibeszélt h "én mekkora hülye vagyok". De akkor se akarom feladni. Nem tudom mit tehetnék?!

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

hát.. :/ mindenhez 2 ember kell..

ha ő nem akarja, akkor nem tudsz vele mit csinálni

2010. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1éve szenvedsz, nem volt még elég?
2010. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez a másik.. meg kell probálnod továbblépni és elengedni..

lehet h nehéz lesz meg lehetetlennek tűnik msot még

de jön más.. :)

2010. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Add fel!!! Találsz jobbat, mi a francért fecsérelnéd a drága idődet olyanra aminek kevés az esélye, találsz jobb pasit is, nagy hülye vagy ha nyalsz neki, vedd már észre hogy vége, ez a fejezete az életednek lezárult!!


Kezdj egy új fejezetet!

2010. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

B*sszus kibeszél a hátad mögött és Te vissza akarod kapni. Eszednél vagy? Van neked önbecsülésed? Méltóságod? Egyszer megpróbáltad tisztázni, nem akarta, kész. ENNYI! Ha tovább erőlködsz, egyrészt kicsinálod magad, ráadásul még visszataszító is leszel a pitizéssel. Ne légy idióta! Ha még ezerszer megbánod a szakítást, akkor se tudsz rajta változtatni, úgyhogy el lehet dönteni, hogy sajnáltatod még magad egy darabig, vagy összekapod magad.


FS

2010. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!