Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szakitottam a baratommal es...

Szakitottam a baratommal es most ujra joban vagyunk, nem akarok vele jarni de ugy gondlom h lefekudnek vele, o lenne az elso es mar nagyon szeretnek lenni valakivel. Mit ereznek ha megtennem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 8. 01:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát ha megteszed akkor az elején örülni fogsz neki, de ha majd valakibe szerelmes leszel akkor nagyon fogod bánni, hogy miért voltál olyan türelmetlen és miért nem vártál még egy kicsit


ugyhogy szerintem légy türelemmel csak azért mert hajtanak a hormonok ne feküdj le vele!!eljön majd az idő amikor biztos leszel abban h ezt te tényleg akarod

2008. aug. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is bánni fogod. Egy ember olyasvalakivel feküdjön le akit szeret is.
2008. aug. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de mar 17 vagyok es eppen azert gondoltam ra mert nem kozonbos meg szamomra
2008. aug. 8. 01:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tedd meg,mert amikor eljön az újabb szerelem,akkor bánni fogod,hogy nem akkor és azzal tetted meg elöszőr,aki szeret téged és te is őt.Ne kapkodd ezt el,gondold át alaposan,nehogy megbánd utána.
2008. aug. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán leginkább ürességet éreznél. Amikor meg valakivel tényleg szerelemmel együtt vagy, akkor megértenéd, mennyivel többet adhat egy olyan kapcsolatban a szex.
2008. aug. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Mikor én is szakítottam a párommal ,rá 1hónapra lefeküdtünk nah és azóta megint összejöttünk és 2,5éve már együt vagyunk:D
2008. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én is voltam így... Szerencsére nem tettem meg mert pár hónapra rá jött a nagy Ő akivel azóta is együtt vagyunk.

Ha megtennéd, megbánnád... Nagyon... Rosszul éreznéd magad késöbb miatta, hidd el! ÉS akkor mi van ha 17 vagy? Semmi... Csak olyannak add aki megérdemli!!!

2008. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Ham már dugtatok akkor semmi sem fog máshogy lenni... Visszatér majd belétek az az érzés mintha együtt lennétek és ennyi. Ha csak sex van abból nem lesz baj! Bánni meg nincs mit megbánni!!! Jó szexet nem lehet meg bánni!!!:D
2008. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de a szüzesség elvesztését meg lehet bánni...
2008. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!