Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam barátnőmmel, szerintetek van mit "siratni"?

Figyelt kérdés

4 hónapos kapcsolat durván. Elég sok összeveszés. Sok olyan dolgot hallottam ami nem tetszett. Én mindig háttérbe voltam, ő volt a császár én meg a hódoló. Ha valamit tettem, azért csináltam mert "Ittvagyok azt ilyenkor vagy kemény" mindig hülyének éreztem magam. Összevesztünk. Lényeg az hogy külön voltunk 1 hetet. Ő Facebookon kapcsolatba lett egy pasival, írta hogy ne haragudjak nem úgy vannak együtt csak a csávóra rászállt valami csaj. 1-2napról volt szó. Mi kibékültünk. 1hete van kapcsolatban a gyerekkel. Mondom, picit sok. Ő nem veszi le, csak ha a gyerekkel megbeszélte. Azóta is kapcsolatban vannak. Az fáj, hogy a gyerek is előrébb volt pedig 2 hónapja ismerik egymást. Ismerte a szüleit stb. Én nem. Lényeg, hogy hallottam régen, hogy ő prostituált. Nem hittem el, majd kombináltam, hogy sok telefonálás meg sokszor van sok pénze. Mondom hmm.. nem lényeg. Nekem azt adta be, hogy ő "strici" szerez pár nőt és ezért van az hogy sok pénze van. Ez elült. Nem hallottam ilyeneket. Ma elmentem vele sétálni. Felhívta egy valaki. Ennyit hallottam bnőmtől:

Huh, te kivagy?

Neeem.. én ilyet nem..

2-en vagytok?

Holnap.. olyan 12:30 fele hívj fel elmondom.

Szokásos helyen?

Nem kell minek az (nevetve)


Lényegében ennyi. Nekem ebből, meg a viselkedéséből ahogy telefonált, az jött le hogy prostituált.. durván szólva. Kérdeztem, hogy miez?! Kihívott? Nem adott egyenes választ. Mondom furcsa, főleg azzal amiket hallok. Besértődött. Aztán elmondta hogy spanja hívta meg igy meg ugy.. mondom és ezt eddig nem mondtad? Nekem eddig a percig furcsa az egész.. Főleg hogy ha felálltam, hogy halljam énis akkor ellépett meg vigyorogva beszélt. Fura. Lényeg az hogy összevesztünk. Most rámírt, hogy szeret. Szerintetek?!


2011. okt. 13. 16:17
 1/6 napietus ***** válasza:
szerintem az örömre van okod, hogy szabadultál tőle, nem siránkozásra.
2011. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ójajj nagyon gáz... vigyázz magadra nehogy elkapj valamit. A megérzések mindig jók. Hidd el. Egyértelmű volt a telefon hívás. És főleg, hogy nem adott egyenes választ. Mit akarsz a szemeddel akarod látni, hogy 5-et csinálja, amikor már kiveri a szemedet az igazság akkor elhiszed. Nem értem miért ragaszkodsz ezek után, arra a válaszra, hogy jó volt e a szakítás. Bízz önmagadban és ilyen emberekkel ne törődj.. az egész lány egy durva hazugság volt. Sajnálom, hogy ez történt.
2011. okt. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ennyire tuti, hogy prosti?:\
2011. okt. 13. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
lol
2011. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az nem biztos, hogy prosti. Te ezzel már ne foglalkozz. De az tuti, hogy nem te voltál egyedül az életében, miközben jártatok. Miért fontos neked ez? Hogy megtudd?
2011. okt. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hibáiból, tapasztalataiból tanul az ember.
2011. okt. 13. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!