Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Odaadnátok a szüzességeteket...

Odaadnátok a szüzességeteket valakinek, akihez testileg vonzódtok, de nem vagytok belé szerelmesek?

Figyelt kérdés
Nem várom a szerelmet, ugyanis a férfi, akibe szerelmes vagyok, nem érez irántam semmit, más pedig szerelemből nem érdekel. Nem vagyok túl fiatal(23/L)de a szexet kívánom. Lenne lehetőségem egy illetővel, akihez vonzódom is, de nem tudom mit tegyek. Ti hogy döntenétek? Odaadnátok egy ilyen pasinak v. várnátok még x ideig, hátha lesz valakivel valami...? Minden héten talizok vele, hisz csak 1 város választ el tőle és egy a melóhelyünk.
2010. máj. 16. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Hát figyelj,én egy olyan fiúnak adtam oda,akihez csak testileg vonzódtam...és nem bántam meg,attól függ,h mennyire érzed úgy,hogy éretten tudd kezelni a dolgot,bár a korod alapján szerintem menni fog.Ha úgy érzed készen állsz rá,akkor hajrá.
2010. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
53%
Ez nehéz kérdés. Mert valakinek az egész életére kihat a szüzesség elvesztése, de van akinek nem. A másik meg hogy nem biztos hogy jó lenne egy olyan pasival akinek csak ürítésre kellesz és nem törődik azzal hogy szűz vagy.
2010. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért is írtam a korom, hogy nem egy 15 éves kiscsaj vagyok, aki mindenáron túl akar ezen esni. A srác nagyon korrekt és figyelmes, ezért érzem úgy, hogy jó kezekben lennék. Viszont tudjátok, azért ott van a fejemben a dolog, hogy megtegyem-e, illetve megbánnám-e. Jó, nyilván előre nem lehet tudni, szóval nehéz kérdés.
2010. máj. 16. 19:00
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Oké, oké, fontos, hogy ne valami jöttmenttel, de azért ennek a szüzesség témának kicsit nagy feneket kerítenek az emberek. Én sem az igazival veszítettem el, mert már nem járunk. De akkor szerelmesek voltunk, sokáig együtt is voltunk (előtte is, utána is), nem érzem rossz döntésnek, hogy lefeküdtem vele. Nem lett emiatt lelki traumám sem.

Nem azt mondom, hogy mindenáron le kell valakivel feküdni, de ha már meg van a vonzalom, akkor miért ne?

Ha kívánod, nem hiszem, hogy meg fogod bánni.

2010. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! Csak annyiszor hallani tényleg, hogy csak szerelemből stb. Egyetértek vele, az lenne a legjobb, de ha ez nem kivitelezhető...? Ezért gondoltam erre az alternatívára. Így ugyan nem kapcsolatban, hanem teljesen kötetlenül megtörténne.
2010. máj. 16. 19:10
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Elhiheted, nem sok ember van, aki élete nagy szerelmével veszíti el:) Csak éppen az aktuálissal. Ha kívánosd, és úgy érzed jó kezekben leszel, akkor hajrá:)
2010. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Lehet még több szerelmed is.
2010. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

én a nagy Ő-nek adtam oda a szüzességem.

lett volna alkalmam sokszor,hogy lefeküdjek valakivel,de tudtam,hogy neki csak arra kellettem volna.

nagyon örülök,hogy kivártam az igazit,ő volt az első és már ő a vőlegényem♥:)

2010. máj. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Utolsó: gratulálok a vőlegényedhez és sok boldogságot nektek! :)

Igazából ez a szerelem jópár éve tart... :( szóval nehéz.

A másik srác tisztel, tehát nem csak arra kellek, hogy ürítsen..

2010. máj. 16. 19:38
 10/16 anonim válasza:
53%
Szia.én pasi vagyok.de azt mondom ne feküdj le vele.ha nem szereted és ö sem szeret.szex után a tisztelet is el fog veszni.és meg fogod bánni.de a te döntésed
2010. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!