Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Odaadnátok a szüzességeteket...

Odaadnátok a szüzességeteket valakinek, akihez testileg vonzódtok, de nem vagytok belé szerelmesek?

Figyelt kérdés
Nem várom a szerelmet, ugyanis a férfi, akibe szerelmes vagyok, nem érez irántam semmit, más pedig szerelemből nem érdekel. Nem vagyok túl fiatal(23/L)de a szexet kívánom. Lenne lehetőségem egy illetővel, akihez vonzódom is, de nem tudom mit tegyek. Ti hogy döntenétek? Odaadnátok egy ilyen pasinak v. várnátok még x ideig, hátha lesz valakivel valami...? Minden héten talizok vele, hisz csak 1 város választ el tőle és egy a melóhelyünk.
2010. máj. 16. 18:48
1 2
 11/16 anonim válasza:
53%
Szerintem se feküdj le vele.. majd eljön az igazi, aki szeretni fog és te is viszont!! :)
2010. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Akkor egyedül maradtam az álláspontommal:D:D De mi van akkor, ha szex után ő lesz az igazi?:)
2010. máj. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan pasival vesztettem el akibe nem voltam szerelmes és ő sem belém,akkor és abban a helyzetben így éreztem helyesnek.Később gondoltam rá,hogy lehet majd megbánom,de őszintén mondom neked azóta se bántam meg.Persze ez az én véleményem és ezzel nem azt akarom mondani,hogy te is ezt tedd.Én úgy éreztem ha olyannal veszítem el a szüzességem akit nagyon szeretek,de később csalódom benne úgy tényleg egy rossz emlék lesz,de így nem vártam a fiútól semmit...
2010. máj. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
70%
Valamit azért még vegyél számításba: lefekszel vele és utána mi lesz? Mert ha csak egy alkalom és slussz könnyen lehet te azt nem is fogod élvezni. Vagy élvezed de ennyi volt, és utána mit kezdesz azzal az érzéssel, hogy még jobban fogod kívánni, jobban mint most? Megint keresgetsz alkalmi partnereket? Én azt mondom, ne várd a nagy szerelmet, oké, de jöjj össze egy olyan fiúval aki szimpatikus neked, és kedveled, legyetek együtt és ki tudja, lehet idővel beleszeretsz, de szerintem semmiképp ne olyannal tedd akivel csak egy alkalom lenne tuti, és ennyi. Egyébként mi akadálya, hogy összejöjj ezzel a pasival ha vonzódsz hozzá?
2010. máj. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Az igazat megvallva, számára nem vagyok közömbös, ha értitek... viszont megbeszéltük a dolgokat. Kapcsolatot nem szeretnék létesíteni.

Úgy gondolom, mindannyiótoknak igaza van, én is azért tettem fel a kérdést, hogy több véleményt meghallgathassak, hisz bennem is ott a kettősség, hogy mit is tegyek, helyes-e... hogy eljön-e az igaz? Hát örök rejtély. Azt tudom, hogy évek óta a másik srác nekem a nagy Ő. Viszont azt meg el kellene felejtenem, tudom jól. Csakhát az elmélet néha nem könnyen vihető át gyakorlattá sajnos, hiába is szeretném. Alkalmi partnereket nem keresgélnék, kizárólag erről a pasasról van szó. Bocsi, ha értelmetlenül fogalmaztam, de közeleg a főnök. :)

Ja és mindenkinek pozitívra értékeltem a válaszát és ezúton is köszönöm.

2010. máj. 17. 08:55
 16/16 anonim ***** válasza:
igen
2010. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!