Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a gond? - kérdés túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? - kérdés túl rövid . -.

Figyelt kérdés
Szerintetek a távkapcsolat rossz? h ha egymástól kb 2 órára laktok, akk meg lehetne nálatok oldnai h találkozzatok? ha vki azt mondja h csak ezért nem akar összejönni veled, m a nyáron nem lesz otthon és nem fog ráérni az kamuzik? 21/L
2011. jún. 15. 13:08
 1/10 anonim válasza:
Fu szerintem a távkapcs rossz mert bármit csinálhattok ami nem derül ki 2 óra oda 2 óra vissza 4 óra nem tom h meérie probájátok ki amugy ha azt mondta lehet h kamu de lehet h nem nálam kamu lenne:/
2011. jún. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bix ***** válasza:

800 kilóméterre van a párom. de minden hétvégét együtt tudunk tölteni. kérdés? működik ha mindketten akarjátok.


előzőnek meg: ha én meg akarnék csalni egy lányt az nálam is lakhatna akkor is megcsalnám, nem kell ahhoz 2 óra távolság, és soha nem tudja meg

2011. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A barátnőm fél/háromnegyed órára lakott egy évig birtuk de nagyon nyögvenyelősen ment.

De ha csak 1 nyárrol lenne szó az simán kivitelezhető.

úgyhogy kamuzik

2011. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak 2 hónap lenne a távkapcs m utána suli, és egy városba járunk suliba. meg mondja nekem h tetszem neki, és h ha itthon lenne akk simán belemenne a kapcsolatba meg h ha sulis iőszak lenne akk is. Azt mondta, h ha nekem se meg neki se lesz senkije szeptemberben akk elhív majd randizni.. de ez mien dolog már, 2 hónap alatt simán lehet bármi...
2011. jún. 15. 13:44
 5/10 anonim válasza:
Szerintem kamuzik. Egy dolog a hosszú ideig (évekig) tartó távkapcsolat, és egy teljesen más dolog, hogy pár hónapot messzebb laktok egymástól. Ha akarna Téged, akkor bevállalna ennyit. Még jó próbája is lehetne a kapcsolatnak. De így csak kifogás.
2011. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsban vagyok...mi is pont 2 órára egymástol...meglehet oldani.:D csak akarni kell.:)
2011. jún. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
elöző ez fura mind 2 en 2 órára laktok egymástol lehet h ő a te párod:D XD
2011. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem mert mi 1 éve együtt vagyunk.:D
2011. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ÁÁ! Nem akar nyárra csajt! :) Ne foglalkozz vele, bulizz, pasizz te is. Aztán ha szeptemberben facérak vagytok még, és még mindig tetszik, akkor csapjatok bele!:)
2011. jún. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló: de h ha becsajozik, én meg várok rá? h tudnám megakadályozni h ne csajozzon be ?
2011. jún. 15. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!