Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most kezdtünk el járni nemrég...

Most kezdtünk el járni nemrég a bnömmel és azt mondta hogy majd 5 év múlva akar lefeküdni hát ez meglepett engem eléggé mert azt mondja h szerinte aki lefekszik hamarabb az ribanc ez a gondolata megváltozhat késöbb?

Figyelt kérdés

Vagy ez végleg igy marad benne vagy egy év múlva megváltozik a vélemnye róla?

Nem kell azt gondolni hogy 10 évesek vagyunk mert ilyet hülye kérdést teszek fel csak hát ezt mondta... :/


2008. okt. 19. 23:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hinném, hogy teljesen komolyan gondolta, lehet, hogy csak arról akar megbizonyosodni, hogy nem arra kellesz neki. Várj azért türelmesen, nem muszáj ajtóstól rontani a házba, meg majd neki is megjön a kedve.
2008. okt. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
nos az tény hogy semmit nem kell elkapkodni, de 5 évet várni egy alkalomra??? kicsit furcsa! természetesen megváltozhat a lány véleménye csak hagyj egy kis időt neki és legyél vele gyengéd.csak szép fokozatosan próbálkozz nála, am hány évesek is vagytok??
2008. okt. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
14 és 16 és hát 5 év az rengeteg o.O
2008. okt. 19. 23:14
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja kibírni, amúgy kislányok sokszor dobálóznak évekkel, aztán le se lehet őket rángatni magadról :)
2008. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szerintem egy vagy két év kapcsolat után már mehet nem?
2008. okt. 19. 23:20
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymást még hamarabb is :) Én 15évesen vesztettem el, egy olyan sráccal, akibe szerelmes voltam és ő is belém, 18hónapig voltunk együtt :)

Hidd el, ha látja, h szereted, foglalkozol vele, és nem nyomulsz ilyen téren nagyon, akkor akarni fogja hamarabb is :)

sok boldogságot nektek!:)

2008. okt. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszi :) csak az a baj hogy attól fél hogy leribancozzák vagy lekurvázzák hogy lefekszik velem :(
2008. okt. 19. 23:29
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg fogja érteni hogy ha pl 1 évet volt a pasijával mielőtt lefeküdt vele akkor az egyáltalán nem ribanc viselkedés.

Egyébként miért kellene tudjanak arról hogy lefeküdtetek-e vagy sem mások is. Csak a ti kettőtők dolga

2008. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár... Ettől Én is féltem. De magyarázd el Neki, hogy szerelmes vagy, Ő is beléd, és ha így feküdtök le egymással az nem ribancság az ő részéről, hiszen egy olyan emberrel tette meg, akit szeret és viszont szeretik. A ribancság az lenne, ha ilyen fiatalon megtette volna már vagy 10emberrel, de nem kapott volna érte pénzt ;)

Amit Ti fogtok tenni az szeretkezés egy jól működő, szerelemmel teli kapcsolatban, nem pedig egy sima dugás, egy olyan sráccal, akit nem is szeret, csak f@sz kell neki... (bocsi:P)


Szóval nyugi, beszélj vele erről, bár még inkább hagyd egy kicsit, ha ennyire nem akarja (lásd:5év), majd egy idő után hozd fel neki, h még mindig ugy gondolja-e, ahogy gondolta, remélem nem :)


sok boldogságot mégegyszer :)


előző vtam.

2008. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
illetve, az előttem lévő előtt vtam.. csak közben írtak :)
2008. okt. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!