Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintem ez inkább neki...

Szerintem ez inkább neki ciki, nem nekem. Szerintetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A múltkor egy buliban "kavartam" egy sráccal. 17 vagyok, ő pár évvel idősebb nálam. Közölte, hogy márpedig ő AZT akarja. Én meg közöltem hogy én nem akarom. Megkérdezte, hogy szűz vagyok-e. Bevallottam, hogy igen, erre az volt a reakció, hogy milyen gáz, hogy 17 évesen szűz vagyok. Tényleg gáz? Én eddig nem éreztem annak, de most elbizonytalanodtam. Mondjuk továbbra sem tervezem, hogy csak úgy lefeküdjek valakivel. Szeretnék előbb egy komoly kapcsolatot.
2010. máj. 30. 16:37
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Fiúk, ezt mindegyikőtök így gondolja?
2010. máj. 30. 16:38
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
nekiciki csukahara erecsuramara.
2010. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
nem, ez egy gyökér volt.
2010. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
viccet félretéve én nem sértettelek volna meg sőt örültem volna ha egy szűz lánnyal találkozok,mert ez manapság nagyon ritka érték:)
2010. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Ha te egy buliban összeszedett srácnak a szavára adsz akkor igen az. De ha te nem tartod annak akkor nem az. A saját elhatározásod, hogy kinek adod ezt a megtiszteltetést - van aki annak veszi, sőt, hülye aki nem veszi annak. Sose bízd el magad ilyen emberek miatt. ;)


18/F

2010. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt típus vagyok, de az ilyen köcsögöt helyből megfejelném, hogy így mert beszélni egy lánnyal.
2010. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Azért mondta, hogy gáz, mert miután megtudta, hogy szűz vagy, leesett neki, hogy hiába próbálkozott/nyomult feleslegesen... A kis sz@rházi, de megverném a gyereket! :D

20/L

2010. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Közölte, hogy márpedig ő AZT akarja. Én meg közöltem hogy én nem akarom."


Megsértetted (megjegyzem, nagyon helyesen tetted). Cserébe Ő is meg akart bántani valamivel. Ha azt mondtad volna, hogy nem vagy szűz, akkor meg abba köt bele. (Valószínűleg abba még valamivel csúnyábban is.)


Nem kell vele törődni. ;)


20F

2010. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kiírhattad volna a pólódra, hogy "Ma tutira nem dugok senkivel!"

Feléd se nézett volna a srác. :)

2010. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Na tessék!!...Én ezért nem járok bulizni.

Az ilyen helyek általában teli vannak ilyen idióta f...okkal, akiknek egyetlen célja az, h megfektessen egy csajt, mert azzal a fatökével nem talál magának valót...


Ne foglalkozz az ilyenekkel. Sok 17 éves lány (én is) van rajtad kívül, sőt idősebbek is, akik még szüzek. Ez egyáltalán nem gáz, sőt...attól hogy más már nem szűz, hát az ő dolga...Neked még meg van ez az "értéked"!

Tartogasd annak, aki szeret, ne annak aki egyszeri alkalmat akar...!!!

2010. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!