Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 vagyok és a fitymámon nem...

15 vagyok és a fitymámon nem szakadt fel a bőr. Olvastam már olyat is hogy valaki körömcsipesszel elvágta 2-3 nap alatt begyógyult, húzom húzom nem szakad el. Orvoshoz meg nem szeretnék menni ennyi évesen mert szerintem ciki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vágjam el körömcsipesszel? Vagy majd szex közbe elszakad ha gumit húzok fel?

A lány nem fog otthagyni mert nem szakadt fel?


2009. nov. 2. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

tudod mi van? sokkal cikibb ezzel idősebb korban orvoshoz menni, mint 15 évesen. idősebb korban már hülyének fog nézni az orvos h hogyhogy nemjöttél ezzel korábban.

hameg körömcsipesszel vagdosod magadnak nagyrá az esély h begyullad, amitől már kötelező lesz orvoshoz menned, az orvos meg méágjobban hülyének fog nézni.

úgyhogy minél hamarabb menjél, amíg még nem égő....

2009. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ja és de, a lány furán fog nézni, h ennek meg milyen már a pénisze? ugyanis nem sűrűn találkoznak ilyennel a lányok, mivel az értelmesebb fajta fiúk hamar elmennek ezzel orvoshoz.
2009. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én nem értem. akkor hogy wc-zel?
2009. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Egy metszőolló az kíméletesebb,mint egy ordas körömcsipesz.
2009. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
50%
Nemértem:D mi szakad nem szakad fel és hol?
2009. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Hidd el, ha most elmész orvoshoz nem fogja cikinek találni abszolúte! Asszem egy kis műtét, minimális hegesedés, 3-4 hét és igazi férfi leszel! Nő vagyok, egyszer találkoztam egy lenőtt fitymájú pasival, de a látványtól 2 percig szólni se bírtam. utána fogtam magam és hazajöttem.

2009. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Csak én nem értem férfi létemre, hogy mi a kérdés?
2009. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
énse vágom hogy mi van pedig 19/F vagyok:D
2009. nov. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Én fiú vagyok de nem értem a kérdést. Lehet én vagyok tudatlan barom de, most minek kell felszakadni?
2009. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
Jah én asszem vágom az a szitu hogy a perem alsó részéhez hozzánőtt a fityma. Az kajak durva assztem olyanom csak nekem volt én letéptem a gec*be fájt meg vérzett egy darabig meg érzékeny volt de elmúlt voltam vagy 12 :D Am mostmár jobb mint újkorába :D xD
2009. nov. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!