Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintem ez inkább neki...

Szerintem ez inkább neki ciki, nem nekem. Szerintetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A múltkor egy buliban "kavartam" egy sráccal. 17 vagyok, ő pár évvel idősebb nálam. Közölte, hogy márpedig ő AZT akarja. Én meg közöltem hogy én nem akarom. Megkérdezte, hogy szűz vagyok-e. Bevallottam, hogy igen, erre az volt a reakció, hogy milyen gáz, hogy 17 évesen szűz vagyok. Tényleg gáz? Én eddig nem éreztem annak, de most elbizonytalanodtam. Mondjuk továbbra sem tervezem, hogy csak úgy lefeküdjek valakivel. Szeretnék előbb egy komoly kapcsolatot.
2010. máj. 30. 16:37
1 2
 11/16 anonim válasza:
Előző vagyok...+ légy rá büszke..!!!
2010. máj. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

meg akar fektetni

ha te is akarod, akkor hajrá

ha nem, akkor ne feküdj le vele

nem akar komoly kapcsolatot tőled

te meg azt akarsz

nem kell rá haragudni, de nem is kell tovább húzni, mert az se tisztességes, hogy kelleted magad, aztán leállítod


kerüld el és kész

2010. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
büszke vagyok rád! :D örülök, hogy látni ezen az oldalon 17 éves szűz lányt, elég nagy ritkaság... Egyébként meg csatlakozom az előttem szólókhoz, ez a srác gyökér volt....
2010. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdésben nem kellene mások véleményével foglalkoznod. Nem ciki.
2010. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem gáz!!!

21/L

2010. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Mindenkié hasznos volt, helyretettek :D azt hiszem, hogy ezek a szavak hiányoztak a lelki állapotomnak. Hálás köszönet mindenkinek! <3
2010. jún. 4. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!