Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » SZÜZESSÉGI FOGADALOM? Mert...

SZÜZESSÉGI FOGADALOM? Mert mindig megszívom a nőkkel, akárhogy is cselekszem.

Figyelt kérdés
Próbálkoztam jó párszor, minden szerelem csak viszonzatlanul maradt, SOHA nem próbálkoztam túl jó nőknél vagy cicababáknál, mert azok öntelt r-bancok. Interneten is próbálkoztam, minden levelem ment a szemétbe. Akár melyik olyan nőre ránézek, aki külsőleg, belsőleg egy "aranyat érő" normális lány, akivel az ember belevágna egy komly kapcsolatba, az vagy foglalt évek óta vagy nem vagyok az esete. Zárszóként: Volt már több kapcsolatom is csak egyik se volt komoly és mindtönkre ment.:S Ezek után mit foglalkozzak az egésszel?
2010. jún. 9. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Imádom amikor az emberek a szüzességük köré építik az életüket... éljél cseszdmeg normálisan, aztán vagy összejön, vagy nem, nem leszel se kevesebb se több tőle. Minek fogadalmat tenni?
2010. jún. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
ilyen helyesírással és ilyen előítéletekkel én is kukáznám a leveleid....
2010. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

* akármelyik

* komoly

* mind tönkre ment


Tessék b@szd meg itt a javítás!!! Nem kell leugatni, azért, mert 1-2 billentyűt félrenyomtam.

Ha nem vagy képes a kérdésre válaszolni, akkor ne ugassál!

2010. jún. 9. 21:18
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
És ki is derült hogy miért nem kellesz senkinek. Bunkó vagy mint egy görcsös vakbél:D
2010. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Ne aggódj ez még nem a világ vége:) Néha valóban elöfordul, hogy jól "mellényúl" az ember, ezt a foglaltra stb. értem, de ez még korántsem jelenti azt, hogy ne jönne egy olyan akivel egymásba szerettek és komoly kapcsolat alakuljon ki. Mindenki megtalálja a párját hidd el nekem! Én is így gondoltam mint te, csak pont az ellenkezöje miatt. Szép vagyok és mindenki csak lefektetni akart, nem is vették a fáradságot hogy megismerjenek. És nekem is hosszú ideig kellett várnom mire megtaláltam a másik felem. Nálad is eljön, pont mikor nem is várod! Felejtsd el ezt a szüzességi fogadalmat és járj nyitott szemmel! Sok sikert!:)

22/L

2010. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Legyél bu.zi, úgyis színes társadalomban élünk :D
2010. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
figyelj, szüzességi fogadalmat csak a szépkislányoknak kell tenni, akiknek még arra is nagyobb esélyük van, hogy átmenjen rajtuk a vonat, mintsemhogy szüzek maradjanak.neked nem szükséges ilyesmi, fogadalom nélkül is szüz maradsz.
2010. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hagyd a p.csába az egészet! legyél búza, ebben a liberális moslékban még olyan is lenne, aki elfogad
2010. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2010. jún. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!