Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megvizsgált a nőgyógyász, és...

Megvizsgált a nőgyógyász, és eléggé fájt, mert szűz vagyok. Rettegek, hogy az első szex mennyire fog fájni, ha a nőgyógyász 1 ujja már ekkora fájdalmat okozott. Mit tehetnék, hogy ne fájjon majd annyira?

Figyelt kérdés

Meg is jegyezte, hogy tuti vérezni fogok az elsőnél, mert nagyon szűk vagyok.

Eddig nem féltem az elsőtől, most már annál inkább. :(

18L


2010. jún. 11. 08:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Én 2 éve élek párkapcsolatban, és előtte is 1 éves kapcsolatom volt, mégis, ha elmegyek a nőgyógyászhoz, az fáj. Pedig nem vagyok szűz.
2010. jún. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha a barátod szeret és imád elfog követni mindent az előjáték alatt hogy kellően ellazulhass és benedvesedhess és tágulj. Minden ezen múlik hogy mennyi időt szántok úgymond a felkészülési időre.

Lehet hogy kellemetlen lesz, több mint valószínű de szereted akkor úgysem azzal fogsz foglalkozni. Ha pedig igen már előtte is görcsölsz akkor biztosan nem fogsz tudni ellazulni és akkor nem a barátodra fogsz figyelni hanem magadra.

Hozzá kell szokni az új dologhoz,nem mindenkinél megy karikacsapásra. Ne izgulj:) Sok sikert.

2010. jún. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
megoldás ezek alapján: kérd meg a nőgyógyászod hogy izgasson fel...
2010. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: te h*lye vagy.

Én már évek óta nem vagyok szüz, de nekem is fáj ha megvizsgál.

Ezt nem lehet amúgysem összehasolnitani.

Meg ennyire rágörcsölni sem kell az elsőre.

Megy majd minden magától.

LÁtod mennyi nemszüz nö van :D

2010. jún. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, megnyugtattatok kicsit. :)
2010. jún. 11. 10:54
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más ha a barátod fog behatolni amikor nedves vagy és már annyira kivánod hogy alig bírod ki hogy megtörténjen (föleg ha a barátod még huzza egy kicsit az agyad :D ),meg teljesen más ha a nőgyógyász dugdossa az ujját mikor nem vagyok benedvesedve
2010. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
hát igen, a nőgyógyász nem vár, míg felizgulsz, csak rögtön benyúl... :( teljesen más, mikor a barátoddal vagy, és felizgat, benedvesedsz. :)
2010. jún. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Én eleve azt sem értem miért vizsgált meg a doki? Itt sosem vizsgálnak meg senkit aki szűz!
2010. jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
szűz lányokat végbélen keresztül szoktak többnyire vizsgálni, ezek szerint nem ez volt. de azért a barátoddal, ha együtt leszel, az teljesne más, ott fel leszel izgulva, és más érzés lényegesen. bár vérezhetsz, én is elég rendesen véreztem, fájt is, de ki lehet bírni, utána jobb lesz.
2010. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Oh te jó ég! :S Ez komoly? Végbélen mi? :S
2010. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!