Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok válaszát várnám elsősor...

Lányok válaszát várnám elsősorban a következő kérdésre, hogy nekik volt e? A többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval azt szeretném kérdezni,hogy ti véreztetek e az elsőnél?Mennyire normális dolog az,ha valaki nem vérzik és mennyire gyakori?Kort is kérnék légyszíves és hogy mikor volt az első.Köszönöm a válaszokat előre is.

Sziasztok!


2010. jún. 12. 20:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Én véreztem, nem nagyon (16 éves voltam). Általában a szűz lányok 95%-a vérzik. Egy barátnőm viszont nem vérzett, de ő már 18 éves volt, amikor elvesztette. Valószínűleg neki már korábban elszakadt a szűzhártyája (ilyen előfordul.)

Hány éves vagy?

2010. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem véreztem az elsőnél. Egyébként akkor vérzel, amikor elszakad a szűzhártyád, tehát ha előtte pl sporttól elszakadt, akkor nem fogsz vérezni.

Amúgy teljesen normális dolog, és itt persze csak pár csepp vérről van szó:) Ne aggódj.


Én 17L vagyok és 1 éve vesztettem el.

2010. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
80%
én 14 évesen vesztettem el és nem véreztem. L/19
2010. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is véreztem,de nincs erre semmi biztosíték,teljesen egyénfüggő és mindkettő normális!

18/L

2010. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%

én 15 évesen veszítettem el és kicsit véreztem.


17/l

2010. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Én elvileg ma,vagyis ma voltunk együtt a párommal.Ez volt a 3. próbálkozásunk,mert nem sikerült betenni neki az első kettőnél.Ideges voltam és nem ment.Ma megpróbáltunk újra és megint volt egy kis ügyetlenkedés,de aztán bement egy kicsit és az utolsó 5 percbe teljesen,és akkor eléggé fáj is már,de nem véreztem.Ezért kérdeztem,hogy normális e.Amúgy két hónap múlva leszek 18 és 20 hónapja vagyunk együtt a párommal.
2010. jún. 12. 21:37
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sem véreztem. Két hete volt az első.

17L

2010. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű hogy valaki vérzik az elsőnél, de az sem, hogy azért nem vérzik mert sportolásnál már átszakadt a szűzhártya. Ez tágulékonyságtól is függ. Állítólag van olyan akinek soha nem szakad át mert annyira rugalmas. Egyébként én 19 voltam mikor először voltam úgy pasival és én sem véreztem, pedig azt éreztem amikor átszakadt... Szóval ez teljesen normális.
2010. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly decemberben volt az eslő és vérzett és az első 2-3 alkalommal fájt is!

De szerintem van olyan aki nem éret semmit attól függ, hogy milyen vastag a szűzhártyád


17/L

2010. jún. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

szia!

én egyáltalán nem véreztem. 19 évesen történt.

2010. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!