Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap veszettem el a szüzessé...

Tegnap veszettem el a szüzességem. A párom volt h betette a péniszét gumi nélkül de nem élvezet el! Ugye h nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 09:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ne tesztet vegyél, hanem erényövet! :)
2010. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Legközelebb ha kétségeid vannak,akkor az előtt kérdezd meg mielőtt még megtennéd...mert így már k.urva sok értelme van a közvélemény kutatásnak, ugyanis vagy terhes leszel vagy nem. Esély mindkettőre van, bár kétlem,hogy teherbe esnél!Legközelebb ilyet ne csináljatok,mert lehet,hogy most megúszod,de nem lehet ezzel a végtelenségig szórakozni, egyszer tuti bekapod a legyet a felelőtlenséged miatt!
2010. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy tegnap voltál először pasival úgy és hogy nem élvezett el benned, attól még lehetsz terhes. Ha még belefér az időbe akkor egy esemény utáni tabletta se lehet éppen rossz ötlet. 72 órán belül kell bevenni, szóval még az sem késő és akkor tuti nem lesz baj.
2010. jún. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Akár lehetsz is terhes mert az előváladékkal minimális spermium is kerülhet a hüvelybe.Szerintem mindenképpen vásárolj vm igényesebb helyen terhességi csíkot vagy menj el nőgyógyászhoz

F16

2010. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Na, szerintem nem lesz semmi gond, de azért védekezni kell! Szóval ebből ne csináljatok rendszert...
2010. jún. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok, hogy ilyen felelőtlenek vagytok??
2010. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
idióta -.- szüljél 600gyereket 14évesen
2010. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Az a helyzet, hogy az előváladéktól teherbe eshetsz.

Egyik közeli ismerősöm így lett terhes. A szitu ugyan ez volt. Vegyél tesztet. Ha pedig lefekszetek akkor meg védekezzetek!!! Én mondjuk inkább a gumit ajánlom mint a gyógyszert, mert a gumi a betegségektől is véd!

2010. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!