Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy teherbe...

Mennyi az esélye, hogy teherbe estem? Együtt voltam a párommal pénteken és az elején gumi nélkül voltunk együtt, de nem ment el, csak kíváncsi voltam milyen érzés gumi nélkül, de utána volt gumi és abba élvezet.

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
miert kell ilyen kipróbálósdit jatszani? a helyedben 72 oras tabiért mennék.
2009. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

minimális az esélye, de ha nagyon izgulsz, csinálj egy tesztet

20/L

2009. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
nem sokra megy a teszttel, még nem mutatja ki.
2009. jún. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Szia!Már az előváladékban is lehetnek ondósejtek.Egy pár darab is elég a megtermékenyüléshez!Ha nem akarsz babát akkor lehet hogy tényleg nem ártana egy 72 órás tabi.A teszt még nem mutat ki semmit.
2009. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
az esély tényleg minimális, függ az attól is a ciklus melyik felén vagy, ha középen természetesen nagyobb, ha elején vagy a végén tényleg elenyésző. Megnyugtatásul én is valami gyors tesztet javasolnék... a 72 órásat semmi esetre sem
2009. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Az előváladékban is van sperma,de az ha szerencsétek van,gyenge...Ha nem benned élvezett el a barátod,akkor nincs mitől félned.Viszont,ha középidőben "próbáljátok ki",hogy milyen érzés gumi nélkül,akkor az kockázatosabb.Ezzel inkább így ebben a formában nekísérletezzetek".Vegyetek a patikában PHARMATEX hüvelykrémet,és ez mellett nyugodtan tovább lehet benned a barátod.Az nem tuti,hogy 100%-an véd(ha elmegy benned),bár sokan használják a védekezésnek ezt a formáját.
2009. jún. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
68%

Hát nem sok az esélye, de mégis kétesélyes. Nem értem miért kell leszólni az ilyen kipróbálós dolgot. Szerintem egyáltalán nem gáz. Sőt megértem. ÉN is tettem ilyet( mondjuk 2 okból nem is volt gumi és nem is tudtunk uralkodni magunkon, meg ugye a kíváncsiság) hála égnek nekem nem lett következménye, de végigparáztam a hónapot!


Remélem neked sem lesz következménye. DE nem éri meg kockáztatni, szóval ne játssz ezzel.Inkább szedj fogamzásgátlót!

2009. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
te jó anyam.. miert is kell lepontozni mert ajanlom a 72 órásat? jó, szexeljenek csak.. úgyis az előváladékban levő sperma "gyenge".. mi? :D
2009. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
18:20 te akkora egy tirpák vagy, de most komolyan...ezt élvezed, ebben éled ki magad, hogy lepontozod a HASZNOS válaszokat?! annyi eszed van mint egy 10évesnek...szánalmas vagy...
2009. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
nem tartom hasznosnak azt h üljön nyugodtan és várja a jó szerencsét. nem egy olyan lányt ismerek aki igy lett terhes. szóval..
2009. jún. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!