Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A GYIK-en miért vannak oda a...

A GYIK-en miért vannak oda a 20on túli szűz fiúkért a lányok, amikor a valós életben inkább csak kinevetik/csúfolják érte vagy megalázzák?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Az idősebb csajok vannak oda értük, ugyanis az idősebb csaj be tudja nevelni maga mellé ezeket a srácokat.

(Mivel tapasztalatlanok, a csaj tanitja meg őket, és arra tanitja meg, amit ő maga szeret.)

2010. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nielindi ***** válasza:
77%

én nem vagyok oda értük, de nem is nevetem ki, föleg nem csufolom öket.

a mai fiatalabb lányoknak az kell, h sok pénze legyen az embernek, és legyen tapasztalt, meg állat, h rendesen széjjel keféljék öket. és ha a "ciki ha 15 évesen még szüz vagyok" kérdésekböl indulunk ki, akkor nekik nagyon ciki, az méginkább, ha valaki 20 évesen az. ez szomorú. :(

2010. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mert nekik az aranyos vicces kedves jófej fiúk kellenek elvileg, de közben a falubikája vonzza a tekintetüket.
2010. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom honnan szeded ezt, hogy a való életben kinevetik/kicsúfolják őket, aki ilyen miatt nevet valakin, annak az értelmi képességei egyenlőek a nullával, és bizonyosan egész eddigi életében az egyetlen dolog amit ő fel tud mutatni, hogy már szexelt. Értelmes ember ilyenekkel nem foglalkozik, nos a többiekkel meg kár foglalkozni.
2010. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Annyira bírom ezt... Nem mindegy, hogy ki szűz és ki nem? Most bárki is nagyobb ember lesz attól, hogy már nem szűz? Mert szerintem nem... Nem értem miért kell ekkora felhajtás abból, hogy szexeltél-e már vagy nem... Attól még ugyanúgy ember vagy...
2010. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen így van ahogy írod ennek több magyarázata is van.

Név nélkül őszintébb az ember.(Társaságban szemtől szembe nem mondják meg a többséggel ellenkező véleményüket)

Ismeretlen emberről nem feltételezünk rosszat.

Ilyen témát sokszor olvas valaki aki érintett valahogy és csak vigasztalásból írják ezeket.

Azok a lányok akik nagyon lenézik a szűz fiúkat elvből nem olvasnak topikot.

2010. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miii? Odavannak értük?? :( Én eddig miért nem találkoztam ilyen nővel?

(1-et kivéve... akivel viszont már sikerült találkoznom is)

2014. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!