Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első alkalommal előfordulha...

Az első alkalommal előfordulhat ilyen vagy hasonló probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves lány vagyok és a barátommal 18éves, mindketten szüzek vagyunk) lassan elérkezettnek látjuk az időt, hogy lefeküdjünk egymással. nekem vannak némi "félelmeim", hogy például talán nem tudja nekem berakni. Elég csúnyán fogalmaztam most ezt meg, de máshogy nem tudom leírni. Tehát, hogy nem tudja nekem betenni, nem találja a hüvelynyílást vagy vmi.- Előfordulhat ilyen? nektek milyen tapasztalaitok vannak? Illetve, még egy kérdésem lenne, ha a fiú is szűz, akkor nagyobb az esélye, hogy kiszakad az óvszer, tapasztalat hiányában, hogy mondjuk rosszul helyezi fel, vagy nem figyel annyira? köszönöm a válaszokat előre is!
2010. jún. 18. 18:44
 1/8 anonim válasza:
100%
Ne görcsölj, ha ezt teszed, úgy esélyes, hogy kellemetlen élmény lesz. Lazulj el....gondolj arra, hogy ez természetes dolog és ha egészen biztos vagy abban, hogy eljött az ideje, felkészültél és jól meggondoltad, akkor erre gondolj és nyugi... Ha pedig bármi kétséged van, szerintem nyugodtan függesszétek fel és beszéld meg a barátoddal. Ha szeret, akkor megérti :)
2010. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gumi kiszakadási bárkinél előfordulhat, és én azt mondom, egy szűz pasi még görcsöl is, hogy "basszus minden rendbe legyen", és vigyázva teszi fel a gumit is, meg mindenre próbál figyelni, míg egy "tapasztalt" srác sokszor csak vagánykodik, és nálunk inkább szakad a gumi. Én így gondolom.
2010. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! De írtam, hogy még arra is kíváncsi lennék, hogy lehet-e olyan, hogy nem tudja nekem berakni, mármint nem azért, mert túl szűz vagyok vagy vmi, hanem mert nem találja az "utat". van ilyen? Még gyszer kösznöm szépen az eddigi válaszokat!
2010. jún. 18. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
jaj cicám, ha olyan suta, hogy nem találja, akkor fogod szépen a kis kacsódat és útba igazítod...
2010. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csúnya lenne ha szakadnának az óvszerek ×D egyébként én is 16 vagyok.. és tegnap akartuk elveszíteni és Ő nem tudta betenni.. :S De kit érdekel? ×D Lényeg,hogy imádom.. :]
2010. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
és segítettél neki vagy hagytad beégni?
2010. jún. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

mikor nekem jött el az idő, akkor se ment elsőre o.O érdekes...

dehát szerintem ez nem gáz, csak próbálkozni kell:)

nálunk 2 gumi ment el rá, de megérte mert utána sikerült :):)

de tényleg segíthetsz neki

16/L

2010. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Be lehet ott találni. Csak nem kell kapkodni. Előtte sokáig petting és megtalálja a maga útját.
2013. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!