Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek van hasonló "poblémá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van hasonló "poblémája"? Probléma ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

21éves lány vagyok.2éve lakok a barátommal és 3éve vagyunk együtt.

Nem szeretek a barátnőimmel lenni,mert mindíg azt várom,hogy hazaérjek végre és együtt lehessek a párommal.Úgy érzem nincs szükségem társaságra,mert nagyon nehezen találok olyan embert,akivel tényleg jól érzem magam.(Van egy fiú barátom,de vele sem találkozok sokat a távolság miatt)Ezalatt nem azt értem,hogy nem tudok hozzászólni a társalgáshoz vagy ne kedvelne a környezetem.

Az osztálytársaim sokszor hívnak,hogy menjek velük korizni,vásárolni,moziba stb,de valamire hivatkozva mindíg visszamondom.Igazából nekem már nincs szükségem arra,hogy pasikat lessek a plázába,vagy halgatni más szerelmi életét/gondjait.

Inkább itthon főzök,netezgetek,elvagyok a párommal(és kutyáimmal)

Nem szeretek szórakozóhelyekre járni,mert utálom ha odajönnek pasik akiket nem tudok levakarni magamról.

Tegnap azt beszéltük a párommal,hogy jobb lett volna ha a Szilvesztert is otthon kettesbe töltjük,főzünk valamit,filmezünk,iszogatunk,szexelünk és alszunk.

Van még rajtam kívül valaki,aki ilyen fiatalon ennyire"besavanyodott"(?)

Normális dolog ez?Nem tudok élni?


2011. jan. 2. 13:19
 1/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ha te így tökéletesen jól érzed magad, akkor nem probléma. Probléma majd akkor lesz, ha később rájössz, hogy hoppá, én még egy kicsit élni szerettem volna (amikor már nem tudod visszacsinálni, mert mondjuk babátok lesz).
2011. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is pont így voltam ezzel, csak én fiú vagyok :). Aztán otthagyott az exbarátnőm egy másik srác miatt... és akkor szembesültem azzal, hogy milyen baromi egyedül vagyok és nincs kivel beszélgetnem.. Ez 3 hónapja volt azóta szerencsére már találtam magamnak új barátokat akikkel beszélgethetek :) 19f
2011. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én is így vagyok vele. 18 éves lány vagyok, na lassan 19 :D

Most lesz az évfordulónk, de legszívesebben már csak otthon vagyunk, és összebújunk. mondjuk nálunk már, mert még nem élünk együtt, néha elmegy a haverjaival sörözni, de mikor ott vagyok, akkor nem megyünk sehova. Tavasszal sétálni, de az is kettesben. Mikor buliban vagyunk, akkor is, már nem csípünk be, nem élvezzük az ugribugrit, inkább a sarokban turbékolunk, és hamar hazamegyünk. A barátaink meg még igen pezsegnek, úgyhogy szoktunk is viccelődni, hogy öreg házaspár lettünk :P

De én nem bánom, nekem így tökéletes ^^ :)

2011. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: ma 13:33, előtted lévő válaszoló vagyok, ezt jó hallani hogy nem csak én vagyok így vele a korosztályomból:) mármint, hogy nem vonz titeket a bulizás, inkább kettesben töltitek az időt:), remélem én is rátalálok egy hasonló lányra, aki ugyanígy van ezzel :)
2011. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
menj a baratokkal is.. én ezt csinaltam 3 évig, h nem mentem senkivel sehova, csak a pasimmal voltam, most szakitottunk, és hoppá.. még a városba, meginni valamit se tudok senkivel elmenni.. :(
2011. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen erre gondoltam,hogy ha esetleg szakítunk akkor nem lesz senkim,de azért sem akarok barátokat "tartogatni",hogy majd ne legyek egyedül,egy barátságnak arról kellene szólnia,hogy jól érezzük egymással magunkat és ha baj van segítsünk egymásnak.

De én már nem akarok pasikról beszélgetni,vagy ugrabugrálni egy discoba és azt hiszem ha szakítanék a párommal ez akkor sem változna.

Vannak olyan emberek persze akikkel szivesen vagyok(pl az említett fiú barátom),csak nehezen találok ilyet.

Olyan emberekkel szeretném körülvenni magam akikkel megbeszélhetem a csajos dolgaim(vásárlás,szexel kapcsolatos dolgok stb.)

de emelett van humora és nem sértődik meg minden hülyeségen(a legtöbb lány sajnos elég érzékeny)és el lehet beszélgetni vele elgondolkodtatró dolgokról("az élet nagy kérdései")

Ehelyett van pár csacsogó osztálytársam akiket csak a pasizás izgat,egy barátnőm akinek semmi humora nincs,önző és hangulatember.

Úgy érzem már nincs türelmem keresgélni,talán túl nagyok az elvárásaim.

Azért örülök,hogy nem csak én vagyok így,köszönöm a válaszaitokat!;)

2011. jan. 2. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:
jó neked, örülj neki. én tudnám értékelni ha egyszer boldog lennék, de ez nekem luxus...
2011. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!