Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnék normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék normális pasit akivel komoly kapcsolatom is lehetne? Nem csak pár hónapos kapcsolatra vágyom. Aranyos és Romantikus pasik hol bujkálnak? Vagy már nincs is? Már ki is haltak mint a dinók? :D

Figyelt kérdés
Miért a "Csak szex és más semmi" van mostanság?
2011. márc. 28. 23:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
vannak.. én talaltam kettőt is.. :)
2011. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Mi ezt innen nem igazán tudhatjuk....bárhol lehet egy ilyen. Mondjuk diszkóban meg ilyen helyeken ne nagyon keress.
2011. márc. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
én bunkó vagyok és flegma és van barátnőm.
2011. márc. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 jani021 válasza:
én pl normális vagyok én is hosszutávú kapcsolatot szeretnék.21f
2011. márc. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

miért kellenek neked aranyos "pasik"? szerintem aki aranyos, az már nem pasi, hanem gyerek...vagy hogy is mondjam.


rám a zösszes ismerős meg bárki, akit megkérdezel, mind aranyos jelzővel jellemez először. bár ne így lenne :(

2011. márc. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 tsz-tag ***** válasza:
Én tök normális fiu vagyok és még sosem találkoztam hozzád hasonló kedves aranyos lánnyal.te is kihalofélben vagymint én.szerintem találkoznunk kellene.ès nem a fajfentartàs miatt.no mit szolsz hozzá?
2011. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
mert nekunk fontos, h aranyos, kedves, rendes, stb.. legyen..
2011. márc. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
ja, mondjuk ez igaz, én is utálom ha azt mondják, hogy "aranyos"...sztem ilyet a kutyájának mondjon az ember, vagy egy pelenkás csecsemőnek, de hogy egy pasi annak örüljön hogy le-"aranyosozzák" hát az sztem gáz, én nem örülök neki
2011. márc. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

ez most így elég gáz, de jelentkezzek, hogy itt vagyok? :/

21F

2011. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
mi se szeretjuk, ha azt mondjátok ránk, h d.gnivalók vagyunk..
2011. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!