Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnöm nem tudja eldönteni...

A barátnöm nem tudja eldönteni hogy szüz vagyok-e vagy sem, és én kérdeztem hogy mi lenne a jobb, erre ö azt mondta, hogy ha nem lennék az, de miért mondta ezt? Ö is szüz és fél akkor hogy valamit elrontanánk?

Figyelt kérdés
Vagyis amig szüz vagyok semmi kapcsolatom nem lesz vele?
2008. nov. 8. 00:39
 1/5 anonim válasza:
100%

Valamit nem értek, hogy nemtudja eldönteni, hogy szűz vagy-e?? vagy te sem tudod?!

Valószínűleg azért mondja, mert akkor már van tapasztalatod, és figyelni fogsz rá, nem csak magadra, mint először. Amugy meg lehet hogy éppen nem örül neki, amiért esteleg jobban kell rá készülnie, mint ha te is szűz lennél! Nemtudom érted-e mire gondolok. Pl jobban borotválkozik ott, vagy ilyen valami..

2008. nov. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én szüz vagyok csak nem hiszi el azt hiszi hazudok :)

De akkor valahonnan tapasztalatot kell gyüjtenem vagy nem akar majd velem lefeküdni?

2008. nov. 8. 00:59
 3/5 anonim válasza:
24%
soha semmilyen kapcsolatod nem lesz vele,mert töketlen vagy!
2008. nov. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
üljetek le és mond meg neki, hogy te teljesen őszintén mondtad, hogy még szűz vagy, és kérdezd meg tőle, hogy ezt mért nem hiszi el, és hogy feltétlenül egy olyan sráccal akar lefeküdni, aki kitudja kivel volt már. Tény, hogy jobb egy tapasztaltabb féfi/fiúval az első szex, de lehet ennek is megvannak az előnyei, eggyütt tapasztaltok ki mindent, ami valóban hosszú idő lesz, és az első valószínű hogy nem is fog sikerülni, de az biztos, hogy idő kell majd ahoz, hogy megtanuljátok a szexet. Ezért is szeretik a lányok azt, ha az első olyan aki már tapasztalt, mert a lányok így érzik magukat biztonságban. De az interneten utána nézhetsz dolgoknak...:)...
2008. nov. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha "tapasztalatot" akarsz szerezni mielőtt lefekszel vele- vagyis gyakorlatilag megcsalod, akkor az sokkal rosszabbul fog esni neki mint az, hogy még tényleg szűz vagy.

Bár ha egyáltalán eszedbe jut az, hogy mellette szerezz tapasztalatot (és nem vele), akkor talán nem is szereted? Gondolkozz el ezen, mert az első alkalolmnál az a lényeg, hogy szeretetből csináld, nem pedig az, hogy hány pózt tudsz, meg hogy meddig bírod...

Egyébként attól, hogy egyszer szexelsz egy nővel, még nem leszel "tapasztalt".

2008. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!