Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon érdemes-e megtennem?...

Vajon érdemes-e megtennem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok. 23 évesen vesztettem el egy olyan nővel, akivel azóta is együtt vagyok. Idáig csak vele feküdtem le, de már azon gondolkodtam, hogy feleségül veszem.
2010. júl. 1. 09:36
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Ha jól működő kapcsolat ez, és tényleg,igazán szeretitek egymást,akkor vedd feleségül.de miért kérdezed ezt meg?talán nem vagy benne biztos hogy feleségül akarod-e venni?
2010. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne értelme? Ennek van igazán értelme, nem annak, hogy végigmegy az ember 10 csajon, és aki a legjobb az ágyban, azzal összeköltözik. Irigylem a barátnődet, nagyon szerencsés :)
2010. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Attól függ. Azért ne vedd feleségül, mert ő volt az első az életedben. Gondolkozz el azon, hogy be tudod-e érni egy nővel eégsz életedben. Úgy értem fiatal korban nagy hiba, hogy 15-16 évesen hosszú távú kapcsolatot kezdenek és utána huszonévesen szakítanak, mert rájönnek, hogy még nem éltek és szeretnének többet/mást is tapasztalni. Ezeket gondold át, a lány is hasonló helyzetben van? Ha szeretitek egymást, az nagyon jó, meg mivel már évek óta együtt vagytok, bíztató. Együtt is éltek?
2010. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát érdemes lenne elbeszélgetni egy hármasról vagy arról hogy szereted elvennéd de mivel eddig csak vele voltál lehet hogy meg fogod csalni,és nem azért mert nem szereted vagy nem elég hanem mert olyan nincs és nem is egészséges hogy egy férfi egész életében csak egy nővel legyen!Ha van egy kis esze bár nagyon rossz lesz ezt neki elfogadni,megérti!És igent mond!De ezt elöbb tényleg beszéljétek meg!:)Sok szerencsét!
2010. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened. Nem volna jó dolog, csak úgy belerohanni egy házasságba, aztán meg bánni, hogy mással nem voltál együtt, és végül megcsalni az asszont... Gondold át jól.
2010. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Van olyan, aki már elsőre megüti a főnyereményt...:)
2010. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A barátnőmnek már volt előttem is fiúja. Nem vagyok neki az első. Már pár éve együtt élünk.

Csak azért merült fel bennem ez a kérdés, mert sok ismerősömnek a sokadik nője lett a felesége. Hozzám hasonló helyzetről még nem hallottam.

2010. júl. 1. 09:52
 8/18 anonim ***** válasza:
De van a tiédhez hasonló helyzet. Pl. a szüleim. Jövő hónapban lesz a 30. házassági évfordulójuk.
2010. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Pedig van rengeteg hozzád hasonló eset, hidd el. És nem igaz, hogy nem egészséges, ha csak egy lánnyal fekszel le egész életedben. Épp hogy ennek kéne a normálisnak lenni, csak manapság az emberek azt hiszik, ettől pancser meg szánalmas lesz az ember, mert a média azt sugározza, hogy ha kevesebb nőt dugsz meg, mint a haverjaid, akkor nem vagy nagymenő. De gondolom, 27 évesen már nem érdekelnek az ilyen hülyeségek, hogy mitől leszel menő meg ilyesmi, ha szereted a barátnődet, ő is téged, és le tudnád élni vele az életedet, akkor vedd el :)
2010. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én támogatlak :)

20F

2010. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!